Pristatymas: asmeninės paskolos po bankroto

Bankroto vietos teisme sisteminimas nėra pradžia galo jūsų finansiniam pasauliui ar jūsų ateičiai. Iš tikrųjų, grįždamas po to, kai toks išmėginimas gali būti būsimos jėgos indikatoriumi. Gaudamas asmeninę paskolą po to, kai bankrotas gali būti išmėginimu, bet vieną kartą nusileidimas tokio ir užbaigimas to ant susitarto terminai, parodys jūsų gebėjimą ir vertę, kad tęstų kitus žmones, patikinčius jumis.

Pirmi Žingsniai į Asmeninės kreditas po Bankroto Apsaugojimą

Po to, kai jūsų paraiškai 7 Skyriaus bankrotui pritarė teismai, gali reikėti laukti prieš dvejus metus prieš kitos kreditas prašymą. Jūsų pajamos ir jūsų stabilumas bus svarbiausi po to laiko tarpo. Tuo metu, kai šį kartą praeina, jūs turite parodyti, kad jūs nesate daugiau didelė rizika skolintojams
Sulaikykite visus savo laiko užmokesčius ir naudos sąskaitas naujausius.

Pakelkite Savo Kreditą

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tuo metu, kai jūs laukiate tą stebuklingą laiką po kurio jūs galite kreiptis dėl paskolų savo savo kreditingumo pagrindu, kodėl nebandyti dėl gautos kreditinės kortelės ir mažos asmeninės kreditas. Jūs turėsite pakelti grynuosius pinigus, nuo $2-300, kad gautumėte gautą kreditinę kortelę.

Tas kiekis nebus niekada panaudotas, kad atnaujintų jūsų užmokesčius, bet tai bus jūsų kredito riba. Šitos kortelės yra puikus būdas galų gale ruoštis asmeninei greitas kreditasi po bankroto. Nepaisant to indėlio, jūs privalėsite daryti savo mėnesinius užmokesčius laiku, kiekvieną kartą. Tai tikrai padės jūsų kredito daugybei ir kredito vertei. Tik jei jūs neįvykdote įsipareigojimų dėl savo įsipareigojimo, bus jūsų indėlis būti padėtas į jūsų skolą, ir tuo pačiu metu, kreditinės kortelės leidėjas padės kitą juodą žymę ant jūsų kredito istorijos.

Mažos kreditas

Daug žmonių paėmė į kreipimas dėl mažų asmeninių paskolų nuo pardavėjų įvairovės. Dažnai, kiekis nuo kreditas yra padėtas į atskirą banko sąskaitą, ir paskui užmokesčiai yra ištraukti tie pranešimai automatically, kad sutiktų tos tam tikros kreditas terminus. Po to darbo kelis kartus, bankroto žmonės pamatė savo kredito reitingus lėtai, bet nepermaldaujamai keliasi. Jie taip pat yra puikūs pirmtakai į asmeninės kreditas po bankroto gavimą.

Dėl visa ko

Jei jūs nesate ganėtinai į bankrotą, jūs galite norėti svarstyti konsolidacijos kreditas išėmimą. Tai atsiskaitys su visais jūsų kreditoriais ir gaus jus į paskolą, kur jūs darote vieną užmokestį, su viena palūkanų norma, vieną kartą mėnesio, vienam kreditoriui. Tai gali padaryti jūsų finansinį gyvenimą daug lengvesnį, jūsų užmokestis galėjo būti daug mažiau, negu visų mūsų kitų sujungtų užmokesčių suma. Ir tai galėjo būti geru būdu išvengti bankroto pirmiausia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Kitas Pobankroto Skelbimo pažinčių skyrelyje kreditas Pasirinkimas

Po bankroto, jūs galite norėti priartėti prie vietinės papuošalų parduotuvės, prietaiso parduotuvės, ar kitos mamos-ir-pokštelėjimo parduotuvės, jūs galite norėti duoti jums pirkimą ant mėnesinio užmokesčio plano. Nueikite tam, bet sulaikykite savo užmokesčius laiku ir ant kiekio. Po to, kai jūs sėkmingai atsistatydinote tokia greitas kreditas, paprašykite, kad mažo laiko skolintojas duotų jums laišką apie kreditingumą. Tai taip pat gali padėti jums atstatyti jūsų kreditą.

kreditas po Bankroto

Kaip pažymėtas anksčiau, jūs nekrintate į tamsią duobę, kad niekada grįžtumėte po bankroto. Žengdamas mažuose žingsniuose ir prieštaraudamas užmokesčiams ir darydamas juos laiku, gali nueiti ilgas kelias į dėjimą savarankiškai į vietą, kur kreditoriai dar kartą norės pasiūlyti jūsų paskolą. Daug kelių egzistuoja, kad surastų asmeninę paskolą po bankroto.