Peras turi įsižiūrėti, skolindamas teisingą pasirinkimą jums?

Martha norėjo nupirkti naują automobilį, kai jos senas Klajūnas užleido kelią ir reikalingas, kad apytiksliai 2.500£ nupirktų tokį, ji mėgo. Jos bankas pasiūlė jai paskolą sukrečiančiuose 29 % 2.500£ 4 metų kreditas trukmei. Tai buvo kelias už jos priemonės. Kadangi ji teiravosi tarp savo draugų labiau įmanomai kreditas normai, ji susitiko socialinį skolinimą ir nusprendė duoti jam bandymą. Per kitas tris savaites ji turėjo labai norėtą paskolą 15 %, kurie ji galėjo lengvai įdėtų lėšų grįžimas po kitų penkerių metų. Kaip daro skolinantį P2P, valdo kreditus pagal protingas normas ir kad taip pat kreditas gavėjams su ne taip puikus kredito reitingas? Tai daro taip, išpjaunant tarpininkus su jų didžiulėmis pridėtinėmis išlaidomis ir didelėmis ribomis

Kaip tikrai įsižiūri, kad įsižiūrėtų, skolindamas darbą?

Dauguma socialinių skolinančių rinkų funkcionuoja ant eBay modelio, kur kreditas gavėjai ir skolintojai sprendžia paskolą be kreipimosi pagalbos trečiajai šaliai. kreditas gavėjų kreditas prašymai yra įrašyti į sąrašą ant internetinės platformos, rodydami reikalingą kiekį, palūkanų normą ir paskolų trukmę. Skolintojai deda pasiūlymus ant kreditas tvarkaraščio, kuris tinka jų investiciniams kriterijams po sijojimo per šimtų skolintis prašymus. kreditas gavėjų internetiniai profiliai gali aprūpinti savo finansines jėgas taip pat kaip pareigas, apimdami jų mėnesines pajamas ir išlaidas. Dauguma svetainių vertina kreditas gavėjų kreditingumą per jų kredito daugybę taip pat kaip įvairius kitus parametrus kaip skaičiavimas jų DTI santykio, jų stabilumo ir affordability daugybės ir taip toliau. Dauguma socialinio skolinančio žiniatinklio svetainių pasiūlymo, skolindamas kiekius iki 25000£ 1 iki 5 metų trukmei.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kas gali prisijungti prie P2P skolinančio svetainių?

Registracijos procedūra daugumai socialinių skolinančių svetainių yra greita ir lengva laikytis. Jūs galite kreiptis iki tol, kol jūs atitinkate minimalius taikomuosius reikalavimus. kreditas gavėjai gali prašyti kreditas priežasčių pertekliui, apimdami įsiskolinusią konsolidaciją, santuoką, kelionę, chirurgiją, verslą, namo remontą ir studentų paskolą. Aprūpindamas autentišką paaiškinimą to, kodėl jūs norite kreditas ir kaip jūs ketinate sumokėti ją taip pat kaip keli indikatoriai ant jūsų stabilumo ir patikimumo, kadangi kreditas gavėjas gali nueiti ilgas kelias jūsų finansuotos kreditas gavime. Tačiau, jūs galite nuspręsti būti diskretiškas apie jūsų asmeninę ir finansinę informaciją vartojant jūsų privatumo nustatymus ant jūsų profilio.

Kas yra plius pero, kad įsižiūrėtų, skolinant?

P2P skolinantis siekia pastatyti internetinę bendruomenę savalaikei ir įperkamai finansinei pagalbai žmonėms, atšauktiems tradicinių skolinančių įstaigų dėl daugelio priežasčių. Tai bando įvertinti kreditingumą kreditas gavėjų per daugiau negu tik jų kredito daugybę. Būdamos internetinis, jų priemokos už aptarnavimą yra žemos, ir prieiga yra daug lengvesnė. Tai gali taip pat padėti prie kreditas gavėjams pagalbos pastatyti sveiką kredito istoriją ateičiai, darant savalaikį atmokėjimą jų kreditase.

Procese, peras, skolinantis, gali sukurti apčiuopiamą pašalpą tikriems žmonėms ant jų kietų uždirbtų pinigų, o ne beasmenėms įstaigoms kaip bankai. Be to, tai taip pat įvairina pavojaus koeficientą, apimtą negarantuoto skolinimo, skleidžiant pinigus daugiau kaip daug kreditas gavėjų. Aišku, žemiau pavojaus rinkos kuria žemesnius sugrįžimus tuo metu, kai aukštesnės pavojaus kategorijos duos aukštesnius sugrįžimus. Neseniai, kelios socialinės skolinančios žiniatinklio svetainės pradėjo antrinę rinką paskoloms, kad pagerintų likvidumą ir investicinį pasirinkimą skolintojams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kažkoks peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas svetaines

Zopa ir Klesti, vedė perą, kad įsižiūrėtų, skolindamas Jungtinėje Karalystėje ir JAV atitinkamai ir jau sukūrė didoką vietą sau savarankiškai socialiniame skolinančiame scenarijuje. Communitylend, taip pat prisijungtas P2P skolinančio tinklas Australijoje. Jungtinėje Karalystėje, daug socialinių skolinančių platformų tokių kaip TAIP – saugus, RateSetter, Quakle ir Finansavimo Ratas buvo pradėtos 2010.

Riešuto kevale, jei jūs randate tai sudėtingas įvykdyti teisines pareigas, nustatytas bankų, ar norėtumėte išvengti nuobodžių sandorių su tradicinėmis finansų įstaigomis, P2P galėjo būti teisingu pasirinkimu jums. Tai galėtų būti keliu į greitą, lengvą ir įperkamą paskolą, apie kurią jūs svajojote!