Asmeninės paskolos

Finansinė krizė ar ekonominis 2008 smukimas pamatė ne, tiktai pagrindo nukritimas iš nekilnojamojo turto rinkos, bet dideli procentų atlygiai taip pat turėjo savo poveikį kreditingumui kelių kitų žmonių už apgyvendinimo kreditas / kreditas finansų dalis. Asmeninės skolos taip pat padidino multisulenkimą su žmonėmis, žiūrinčiais į padidintas išmokas pirmiausiai nuo išmokų į kreditinę kortelę nepadaryti kiekiai. Be to, augančios sistemos įrankių, mažmeninio pardavimo apsipirkimo ir medicinos sąskaitų kainos privertė daugelį pasiskolinti, kad užmokėtų jų sąskaitas. Išplaukianti situacija buvo aukštas laipsnis negarantuotų skolų, kurios paliko net daug aukštai uždirbdami asmenų baisiuose sąsiauriuose kaip nuostoliai sukauptus, ir vertingi dalykai neteko savo rinkos vertės

Yra daug įsiskolinusių paramos opcijų padėti turėti reikalo su negarantuotomis skolomis; vienas iš jų padeda Įsiskolinusiai Kietėjimo greitas kreditasi. Bet supratimas, ką įsiskolinusi Kietėjimo greitas kreditas aprūpina terminuose ant įsiskolinusio palengvėjimo yra labai svarbus, kad analizuotų visą pasirinkimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įsiskolinusi Kietėjimo greitas kreditas yra tiktai dalis įsiskolinusio paramos proceso – kitas pasirinkimas apima Įsiskolinusį Sprendimą ir blogiausiame lygmenyje, Bankrote.

Pažiūrėkime į tai, ką įsiskolinusi Kietėjimo greitas kreditas apima.

Tipiškai, tai ketina susijungti ar sudėti visą didelio procento kreditinę kortelę dues į daug žemesnę palūkanų kreditas išmoką. Tai gali taip pat reikšti, kad ‘Kietėjimas’ visos kreditinės kortelės dues į labiau suformuotą ir valdomą išmoką planuoja kredito patarimo agentūrai, kuri savo ruožtu paskirsto užmokesčius atskiriems kreditoriams.

Įsiskolinęs Sprendimas yra kitas įsiskolinusio palengvėjimo pasirinkimas, kur yra vilties tartis dėl nepadarytų užmokesčių su kreditoriais, kad atvyktų į iš esmės mažiau išmokos negu tikra skola. Šitie įsiskolinę paramos metodai apsirūpina, pakaitalas reiškia asmens paskelbimui ‘bankrotą’, kuris turi pakenkimą ir nusiaubiantį poveikį asmeniniam kreditui ilgalaikiame.

Vadinasi, įsiskolinęs Kietėjimas atstovauja plačiai įsiskolinusio paramos pasirinkimo įvairovei; tačiau, skirtingai nuo įsiskolinusios Kietėjimo kreditas, tai apima ‘visų skolų Kietėjimą, apimant negarantuotas skolas, į įperkamą ir valdomą atmokėjimą mėnesinis išmokos planas, kurio detalės yra patartos kredito patarimo agentūros. Ši įsiskolinusio Kietėjimo rūšis kartais vadina DMP ar Įsiskolinusiu Vadybos Planu.

Pamatoma kaip protingas judėjimas, kad Įsiskolinęs Vadybos Planas pasprunka iš beviltiškų skolų; tačiau, įsitraukimas į įsiskolinusią Kietėjimo paskolą reikalingas, kad asmuo, padedantis greitas kreditasi pakeltų tam tikrą įkeistą turtą kaip pavojaus draudimą. Tai efektyviai reiškia, kad atveju finansinių įsipareigojimų nevykdymo ant atmokėjimo, įkeistas turtas gali tiesiog paslysti iš rankos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Asmeninė greitas kreditas yra tik, ką ji reiškia. Tai yra asmeninė greitas kreditas, paimta dėl žemų palūkanų, ilgalaikis sąrašas, kad grąžintų senas ar beviltiškas skolas, tipiškai kreditinė kortelė nepadarytas dues. Trumpas, tai ketina atsiskaityti ‘su senomis skolomis su nauja greitas kreditas’. Vartotojams, kurie negali būti įskaičiuoti, kad lavintų discipliną kreditinės kortelės išlaidų ribojime, tai tiesiog priveda prie tolimesnių nepadarytų ir perkrautų užmokesčių, kartais neįvykdant įsipareigojimų vėl galų gale privedimas prie blogesnio įsiskolinusio scenarijaus.

Palyginimas tarp asmeninės kreditas ir įsiskolinusios Kietėjimo kreditas gali aprūpinti įvairius rezultatus; kokie darbai kiekvienas galbūt nedirba kitame. Tačiau, kur yra kredito patarimo agentūros dalyvavimo, įsiskolinęs atmokėjimas yra konsoliduotas į įperkamą atmokėjimo planą, ir suplanuotas sąrašas yra palaikytas.