Neteisingi tikėjimai apie paskolos pasikeitimus

Jei jūs turite sunkumų neatsilikti nuo savo kreditas užmokesčių, žymiausias daiktas, kad padarytų turi kalbėti su jūsų skolintoju ir prašyti jūsų atmokėjimo terminų pasikeitimo. Tai turi būti padaroma nedelsiant, kad išvengtų komplikuoti problemą. Nelaukite, kol jūsų skolinanti kompanija nesiunčia jums teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo pranešimo anksčiau, negu jūs pabandysite derėtis.

Kad išvengtumėte prarasti jūsų turto turėjimą, jūs turite kovoti dėl kreditas pasikeitimo. Vis dėlto, kai kurie žmonės gali būti svyruojantys, kad surastų šį sprendimą, manydami, kad jie negaus teigiamo atsakymo nuo savo skolintojo. Šiame straipsnyje, aptarkime bendriausius neteisingus tikėjimus apie kreditas pasikeitimą ir tiesą už jų.
Mano kredito reitingas yra per žemas, kad ruoštųsi pasikeitimui. Taip, puikus kredito reitingas dirbtų į jūsų pranašumą, prašydamas kreditas pasikeitimo. Turėkite galvoje, kad kreditas pasikeitimas nėra tas pats kaip paraiška iš naujo. Net su žemu kredito rezultatu, tai vis dar ta pastangų verta prašyti jūsų skolintoją lengvesnių atmokėjimo terminų, ypač jei jūs turite rimtą pagrindą tam, kad padarytumėte taip.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Geriau paskelbti bankrotą negu siekti kreditas pasikeitimo. Įsipareigojimų nevykdymas nuo jūsų kreditas užmokesčių ir skelbdamas bankrotą gali būti jūsų paskutiniu rezultatu, stovėdamas su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu. Turėkite galvoje, kad bankroto įrašas yra labai menkinanti pastaba, kuri pasiliks jūsų kreditingumo ataskaitoje 7 metus. Aišku, toks neigiamas įrašas gali paveikti jūsų galimybes ateityje.

Skolinimo kompanijos nesiūlo kreditas pasikeitimo. Priešingai, daug skolinančių kompanijų iš tikrųjų pasirinks kreditas pasikeitimą, kad padėtų kreditas gavėjui pavyti atmokėjimą, o ne prastumti su ilgu ir sudėtingu bankroto procesu. Namų pašalinimas yra pasirinkimas, bet namo ant pardavinėjimo dėjimas negarantuoja, kad pardavinėjimo pajamos sugebės užmokėti skolas visiškai. kreditas gavėjo išleidimas tęstis su mėnesiniais kreditas užmokesčiais, su terminais, pakeistais, kad palengvintų naštą, yra iš tikrųjų idealus sprendimas skolintojams.

Jūs turite tiktai siekti kreditas pasikeitimo, susidurdamas su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu. Nėra jokio reikalingumo laukti, kol jūs nepraleidžiate mokėjimo termino ar atsiliekate nuo jūsų kreditas užmokesčių prieš kreditas pasikeitimo prašymą. Jei jūs žinote, kad jūs esate pavojuje neįvykdyti įsipareigojimų nuo jūsų kreditas, tai jūs turite informuoti savo skolintoją nedelsiant apie jūsų situaciją ir paprašyti pagalbos. Jei jūs turite protingą priežastį (praradimas darbo, mažėjimo jūsų pajamų, ligos, sužalojimo, skyrybų, ir taip toliau) Tada jūsų skolintojas tikrai svarstys jūsų kreditas terminų pakeitimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

kreditas Pasikeitimas sugadins jūsų kredito reitingą. Pasikeitimai, kaip kreditas finansavimas iš naujo neturi dramatiškai paveikti jūsų kredito rezultato palyginti su praėjimu teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ar bankroto. Iš tikrųjų, būdamas gabus pateikti jūsų kreditas užmokesčius laiku, jūs galite pagerinti savo kredito rezultatą tik už kelių mėnesių po pasikeitimo. Kai tik teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo pranešimą nusiuntė, nėra jokio kito sprendimo. Jei jūsų skolinanti kompanija jau nusiuntė jums teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo pranešimą, jūs galite vis dar pabandyti derėtis dėl kreditas pasikeitimo. Skolintojai paprastai teiks pirmenybę pasikeitimui per teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą, bet jūs turite veikti skubiai anksčiau, negu teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo procesas prasideda.