Jei jūs turite blogą kreditą, kaip jūs galite gauti paskolą?

Tai gali būti stimuliuojantis, kad gautų kreditus su blogu kreditu. Net kompanijos, kurios ypač siūlo kreditus klientūrai su baisia kredito istorija ne visada susitars dėl visų. Tikrinkite visus punktus šiame vedamajame straipsnyje, kad jūs suvoktumėte, kaip žemas kredito rezultato finansavimas dirba ir daryti didžiąją dalį jūsų tikimybės gauti asmeninę paskolą, kai jūs reikalingas to labiausiai.

Pradžioje, supraskite, kad gali būti daug priežasčių, kodėl žmonės baigia su žemu rezultatu, ir dažnai skolintojai nesirūpina. Tai neturės jokios reikšmės į tai, ar jie priima jus tokiu būdu nėra jokios prasmės išdalijime visos jūsų privačios istorijos ir apgailestaujamos padėties asmeniui kitame telefono linijos gale. Žinoma, jei jie užduoda klausimus apie jūsų padėtį, jūs turite atsakyti juos, bet tai pakankama

Keli bankai ir finansų kompanijos iš esmės nenori paskolinti žmonėms, kurie turėjo pinigines bėdas praeityje, bet kiti bus. Turėkite galvoje, kad bet kokia greitas kreditas, kuriai atsisako gali turėti žalingą jūsų kredito rezultato padarinį, tokiu būdu jūs norite būti gana įsitikinęs dėl priėmimo anksčiau, negu jūs kada nors kreipsitės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kadangi šis logiškas išaiškinimas geriau žiūrėti tik į skolintojus, kurie skatina kreditus blogam kreditui. Jūs turite taip pat sužinoti viską, kuris jūs galite apie savo priėmimo šansus anksčiau, negu jūs užpildysite bet kokias formas. Pažiūrėkite į smulkų šriftą, paskui duokite jiems paklausimą. Pasakykite jiems, kad viršuje išeina iš jūsų kredito rezultato ir klausia, kokie jūsų šansai yra. Jie labiausiai tikėtina nepatikės savęs prižadėjimui, kad jūs būsite priimtas, bet jie dažnai sakys, jei jūs aišku ketinate būti atšauktas. Tuo metu, kai tai gali būti erzinančiomis žiniomis, geriau žinoti anksčiau, negu jūs įdėsite prašymą. Pabandykite pasilikti ramus ir pagarbus ir paklausti, jei jie gali siūlyti bet kokius kitus sprendimus jūsų aplinkybėms. Jie gali turėti tolimesnį pasiūlymą, kuriam jūs būtumėte tinkamas.

Yra aukštesnis azartinis lošimas skolintojui pasiūlyme paskolų žmonėms su bloga kredito istorija. Jūs turėsite susidurti su faktu, kad jūs turėsite užmokėti aukštesnę palūkanų normą išmokėti kompensaciją už jūsų žemą rezultatą. Pažiūrėkite budriai į tai, ką tai reikš praktiškai jūsų atmokėjimui. Jūs galite iš tikrųjų užmokėti už paskolą?

Jei jūs esate apskritai sujaudintas dėl savo piniginės ateities, jūs neturite niekada priimti jokio kredito, jei jūs negalite padaryti atmokėjimo laiku, kadangi vėlai ar praleisti užmokesčiai turės baisų jūsų rezultato padarinį. Taip, ką jūs galite padaryti, jei jūs esate paklaikęs grynųjų pinigų injekcijai, bet jūs nemanote, kad jūsų grąžinimo šansai yra geri?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Iš pradžių jūs turite galvoti, ar jūs iš tikrųjų reikalingas tiek daug kreditas, kaip jūs tikėjotės. Jūs galėjote susidoroti su žemesniu kiekiu, pavyzdžiui pusė? Tai nuleistų jūsų atmokėjimą ir duotų jums daug geresnę galimybę kelio užtrukimo. Antra, ten kokie nors būdai, kuriais jūs galėjote pakelti savo pajamas? Jūs galėjote dirbti papildomos valandos ar išnuomoti kambarį jūsų name, pavyzdžiui? Trečia, jūs galite paprašyti kreditas per ilgesnį periodą, kad atmokėjimas būtų žemesnis?

Išvadoje, supraskite, kad bankai ir kitos skolinančios įstaigos yra versle ir padarys viską, kas jie gali, kad atgautų bet kokius pinigus, kuriuos jie skolina jums. kreditas blogam kreditui paprastai sprendžia brangus taip, anksčiau, negu jūs kreipsitės, jūs turite būti įsitikinęs, kad greitas kreditas ketina padėti jums pasprukti iš bėdos ir nepabloginti jūsų padėties.