Galutinis lowdown ant užsienio nacionalinių paskolų

Užsienio nacionaliniai investitoriai mato JAV nekilnojamojo turto peizažą, užpildytą investicijų galimybių, ir du faktoriai davė šiam sektoriui jo nepalenkiamą jėgą. Iš pradžių šitų faktorių yra, kad JAV nekilnojamojo turto rinka daro stiprų atgavimą tuo metu, kai antras yra susietas su globalinės rinkos kintamumu, apimdamas Graikijos skolos krizės ir Kinijos nenuspėjamos vertybinių popierių biržos padarinius.

Šitie faktoriai privertė skirtingus investitorius daryti nekilnojamojo turto rinkos apskaitą JAV net su tariamai kukliu derliumi. Šis užsienio investitorių antplūdis kaupė per keletą praėjusių metų, ir tai atstovauja reikšmingiems procentiniams dydžiams komercinių sandorių, įvyktų skirtingose vidaus sostinės rinkose. Dabar tai yra, kaip jūs, užsienio nacionalinis investitorius, pasiruošite, kad gautumėte užsienio nacionalines kreditus

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ruošimasis

kreditas gavėjai pristatys užbaigtą skolinimosi struktūrą pradžioje; ši struktūra pasakys skolintojui apie paritetą, apimtą sandorio viduje.

Specifiniais mokesčiui tikslais, skolintojai leis tiktai užsienio nacionaliniams pirkėjams laikyti nekilnojamąjį turtą.

kreditas gavėjai garantuos, kad skolintojas žino, kuo visas skolinimosi objektas yra; detalės turi būti aiškios.

Skolintojams reikės trumpos apysakos ar santraukos kiekvieno užsienio tautiečio, palinkusio būti skolinimosi partija. Skolintojai visada domisi žinojimu okupacijos, fono ir patirties kreditas gavėjų gimtuosiuose ir tarptautiniuose komerciniuose nekilnojamojo turto sektoriuose. Jei tarptautiniai vertingi dalykai bus pažadėti, skolintojai net reikalingas gryno verto kreditas gavėjų tvirtinimo.

Įkeiskite skolintojų reikalavimą šaltinis finansavimo – jo kilmė ir egzistuojantis srautas – nuo kreditas gavėjų. Atsiminkite, kad skolintojai yra visada jautrūs bet kokiam neteisėtam veiksmui, tokie kaip pinigų plovimas, pridėtas prie kreditas gavėjo finansuojančio šaltinio. Dėl to, kai kurie skolintojai gali net pareikalauti kreditingumo patikrinimų ir foninių pranešimų iš kreditas gavėjo.

Pagaliau, kreditas gavėjai suras užsienio nacionalinį kreditas skolintoją, kuris turi patirtį uždaryme tokių sandorių lengvai ir skubiai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šitie žingsniai atvyksta į ruošimosi fazę; sekite kiekvieną žingsnį šios fazės tinkamai tam, kad gautumėte užsienio nacionalinę paskolą geriausiuose kursuose. Kiekvienas pagrindinis skolintojas visada susitelks ties tuo uždaryti procesą gauti užsienio nacionalinę paskolą su mažiausiai laiko. Prieš skolinančio instituto parinkimą, patartina turėti kelis raundus susitikimo su komanda.

Kai tik kreditas gavėjai yra patenkinti terminais ir sąlygomis, padėtomis skolinančios partijos ir atvirkščiai, reikalas yra uždarytas. Kaip kreditas gavėjas, tai bus jūsų teisė ir atsakomybė niekada ignoruoti kontrakto smulkius šriftus.