Kodėl man nepadėjo vakuuminis masažas

Anksčiau buvo tekę girdėti, kad pats efektyviausias anticeliulitinis masažas, tai – vakuuminis masazas. Todėl itin gaila, kad turėtą puikų kuponą anticeliulitiniam masažui paleidau vėjais ir visiškai nepasinaudojau šiomis puikiomis paslaugomis bei negavau praktiškai jokio masažo. Kas nutiko?

Ėjau tik į 2 užsiėmimus

Masažo paslaugosKaip žinia, būtent vakuumas sukuria tokią jėgą, kad iš jūsų šlanų gelmių galima ištraukti tuos gumbelius, sukuriančius celiulito vaizdą. Vienoms moterims iš prigimties duotos tokios kojos, ant kurių nėra jokio celiulito, kitoms, deja, tenka gyventi su grublėtomis šlaunimis. Paskaičiusi, koks masažas veiksmingiausias, nusprendžiau ryžtis šiam iššūkiui ir keliauti pasidaryti būtent vakuuminį masažą. Kodėl tai iššūkis? Nes paprastai labai tingiu nueiti kažkur, net kai ir turiu tam kvietimą, kuponą ar abonementą. Tad pirmą kartą atėjus masažo salone mane pasitiko jauki atmosfera ir puiki masažistė. Toliau, teko eiti ten su mintimi, kad masažas tęsis, tačiau teks dėl jo pasistengti, mat masažo klinika gana toli ir nepakeliui. Nuėjau ten antrą kartą, jau su didele pagarba sau pačiai, o toliau išvis nėjau. Buvo gėda ir liūdna. Tą gėdą man primena ir ant mano kojų likęs visas celiulitas. Na kodėl negalėjau pasistengti labiau ir tiesiog nuvykti bent dar į penkis užsiėmimus? Nenuostabu, kad man nepadėjo. Nors gal vakuuminis masazas būtų nepadėjęs ir kitu atveju, juk aš ten gana retai lankiausi.

Valgiau daug cukraus, gėriau kolą

Rašoma, kad nereikėtų maitintis tortais ir limonadu, bet tai yra mano mėgstamiausias maistas. Dėl to turbūt nutiko ir kitas dalykas, dėl kurio suklydau. Tas maistas nebūtų man padėjęs sulieknėti ir atsikratyti celiulito. Kaltinu dėl to tik save.

Nejudėjau

Galiausiai – tai, kad aš tingėjau kilometrą paeiti iki masažo salono, rodo ir visišką mano atbukimą bei tingumą. Akivaizdu, kad labai stipriai tingėjau eiti į masažo procedūras, dėl to visas celiulitas ir pasiliko ant mano šlaunų, be jokios perspektyvos nuo jų dingti. Taigi, ką pasėji, tą ir pjauni. Pasėji celiulitą – jį ir turi.