Ką jūs turite žinoti apie gautą paskolą ir negarantuotą paskolą

1. Ką Jūs Reikalingumas Žinoti Apie Gautą Paskolą

Gauta greitas kreditas leidžia asmeniui panaudoti jų asmeninę nuosavybę kaip saugumą, kad gautų paskolą. Dėdamas kaltinimą virš asmeninės nuosavybės, bankas yra dar kartą patikintas, kad jie nėra didelėje rizikoje prarasti bet kokius pinigus, jei vyksta, jūs neįvykdote įsipareigojimų dėl kokių nors užmokesčių. Kaltinimas tačiau yra antras kaltinimas ir taip turi sėdėti už egzistuojančios anksčiau kreditas. Šiek tiek stebėtinai tada, tai yra atvejis, kuris, jei jūs jau neturite kreditas ir jūsų turto yra neapsunkintas, tada jūs negalite gauti šios kreditas rūšies! Taip pat svarbu pažymėti, kad atveju finansinių įsipareigojimų nevykdymo, bankas turi teisę pašalinti ant jūsų turto, kuris gali tada būti parduotas, kad atgautų skolą

Kadangi šis kreditas tipas reikalingas, kad jūs padėtumėte kaltinimą ant jūsų turto, kol greitas kreditas nėra užmokėta, palūkanų norma, pridėta prie kreditas, yra paprastai naudingesnė, ir trukmė gali būti ilgesnė – iki 20 metų. Alternatyva imti paskolą be saugumo labiausiai tikėtina priveda prie labiau baudžiamosios normos – tai yra pirminis kreditas pranašumas. Be to, net tie su blogomis kredito istorijomis gali pasiskolinti, jei jie turi pakankamai teisingumo savo turte; paprastai visiškas skolinimasis gali pakilti į 85 % LTV.

Kaip asmenys gali įgyti nuo kreditas? Kaip su visomis paskolomis yra kažkokia nenauda, labiausiai ypač šiuo atveju, kad jūsų turtas yra pavojingas, jei atmokėjimas nėra padarytas, tačiau yra keli teigiami faktoriai taip pat. Daug žmonių ant šio kreditas tipo turėjo blogas kredito istorijas ir pirkdami laisvą teisingumą jų turte, kurį jie leidžia sau galimybę pasiskolinti ir, atmokėjimo sukūrime, atstatyti jų kredito įrašą ir jų kredito rezultatą. Tai yra didelė galimybė asmeniui įrodyti, kad jie yra gebantys atsiskaitymą su greitas kreditas, kurią jie galbūt neturėjo galimybės paimti dauguma atvejų.

2. Ką Jūs Reikalingumas Žinoti Apie Negarantuotą Paskolą

Negarantuota greitas kreditas apima pasiskolinančius pinigus nuo skolintojo, neturėdama tiekti bet kokio įkeisto turto (tokio kaip asmeninė nuosavybė) saugumo tikslais. Paprastai trukmė yra mažiau kaip 5 metai. Srovėje finansiškai sunkūs laikai, pritarti šiam kreditas tipui paprastai, reiškia, kad jūs neturėjote jokios ar nedaug bėdos, palaikydamas teigiamą kreditingumo ataskaitą, kuri atspindi jūsų atsakingumą, kad užmokėtų tai, kas įsiskolinama savalaikiame būde. Tačiau, nelaukite to būti pigus! Nors tarifiniai atlygiai yra 0.5 %, skolina normų pradžią apytiksliai 8 % net labiausiai svarbiausiems kreditams! Jei jūs turėjote abejotiną kredito istoriją tada normos skubiai dvigubas smūgis ar kai kurioms net akį laistančioms triguboms vienaženklio skaičiaus palūkanų normoms! Aiškiai tai moka, kad palaikytų gerą kredito įrašą!

Kaip asmenys gali pasirinkti geriausią paskolą, galimą, Kuris geras yra mielas kreditas jums? Tai priklauso nuo jūsų aplinkybių ir reikalavimų. Jūs esate laimingas gaudamas savo namus, ar jūs būti ne ne? Yra palūkanų norma, ir atmokėjimas vadina svarbus jums? Pasverkite šituos faktorius, ir jūs galite nustatyti, kuris yra teisingas jums.

Copyright © 2011