Kaip pagerinti jūsų galimybes priėmimo paskolai

būti atšauktas greitas kreditasi ar finansams gali būti labai nuliūdęs. Tačiau, laikydamasis kai kurių paprastų patarimų, jūs galite maksimizuoti savo galimybę priėmimo pinigams, kurių jums reikia.

1. Kreipkitės dėl mažos kreditas per trumpo laiko tarpo periodą. Skolintojai daug labiau tikėtina bus atlaidūs, jei jie tiktai prisiima minimalią riziką skolinime jums. Kai tik jūs sėkmingai grąžinote mažą paskolą, jūs galite tada paprašyti didesnio kiekio ir turėti daug aukštesnę priėmimo galimybę. Tai ypač svarbu, jei jūs turite blogą kredito įrašą ar blogą istoriją finansų grąžinimo. Mokėjimo dienos kreditas kompanijos siūlo mažas kreditus per trumpus periodus, kurie gali būti naudingi kredito atstatymui.
2. Būkite taip doras, kadangi jūs galite su savo atsakymais ant stojančiojo anketos. Viliojantis pasakyti mažą netiesą ant kreditas stojančiojo anketos, tam tikros, jei jūs galvosite, duodamas dorus atsakymus, neleis jums gauti paskolą. Tačiau, svarbu būti tiek vaisku kiek galima. Skolintojai stebi sąžiningumą ir aiškumą palankiai, ir tai gali iš tikrųjų padėti jūsų galimybėms gauti paskolą.

3. Jei jūsų kreditas yra labai blogas, prisitaikyti tiktai prie skolintojų, kurie specializuojasi skolinime nepalankiam kreditui ar skolintojams, kurie nedaro kreditingumo patikrinimo apskritai. būti atšauktas greitas kreditasi gali sumažinti jūsų galimybes gauti paskolą ateityje.

4. Pabandykite laiduotojo paskolą. Šitie paskolų tipai yra idealūs žmonėms su blogu kreditu, kadangi jie nereikalingas, kad jūs patirtumėte bet kokius kreditingumo patikrinimus. Pagavimas yra, kad jūs turite aprūpinti laiduotoją, kuris sutinka perimti atmokėjimą, jei jūs negalite sutikti juos dėl kokios nors priežasties. Laiduotojas gali būti šeimos nariu, draugu, darbo kolega ar bet kuo, kas valdo jų savus namus ir turi protingai gerą kreditą.

5. Garantuokite, kad jūs kreipiatės dėl teisingo tipo kreditas pinigams, kurių jums reikia. Jei jums reikia mažo kiekio mėnesį ar mažiau, mokėjimo dienos greitas kreditas ar mokėjimo dienos pažanga gali būti sprendimu. Ilgalaikėms paskoloms jums reikės įmokos paskolų. Slenksčio kreditas yra grynųjų pinigų kreditas, su kuriomis atsiskaitoma savaitiniame atmokėjime. Laivo žurnalo kreditas yra gautos ant jūsų automobilių dokumentų – jūs laikote automobilį. Gautos kreditas yra gautos ant turto, ir jūs galite prarasti savo namus, jei jūs netęsiate atmokėjimo ant šitų paskolų tipų.

6. Nesikreipkite dėl daug kredito tuojau pat. Tai nustato pavojaus varpus, skambančius greitas kreditas ir finansų kompanijomis, kadangi jie gali manyti, kad jūs bandote pavesti tam tikros rūšies apgaulę. Taip pat šitos paraiškos yra įrašytos ant jūsų kredito įrašo. Būsimi potencialūs skolintojai tikėtina pamatys juos, ir tai gali skaudinti jūsų galimybes gavimo paskolą ateityje. Kreipkitės dėl vienos kreditas laiku ir laukite sprendimo.

Naudojant šitas paprastas užuominas gali labai padidinti jūsų galimybes priėmimo greitas kreditasi, kurios jums reikia. Kai tik jūs turite savo paskolą, svarbu tęsti atmokėjimą ir visada mokėti laiku. Jei jūs numatote kokias nors problemas su savo atmokėjimu, kalbate su jūsų skolintoju. Dauguma skolintojų yra užjaučiantys, kol jūs aptariate svarstomą problemą su jais. Kuo daugiau jūs įsikuriate kaip geras mokėtojas, tuo lengvesnis (ir pigesnis!) tai turės gauti paskolą ateityje.