Kaip apsirengti, kad išgyventų šaltą orą – 12 patarimų ant, kaip pasilikti šiltas lauke per žiemą

Suknelė Sluoksniuose – Jūs galite visada nunešti išorinius sluoksnius, jei jūs pasidarote šiltas.

Dėvėkite 100 % Polipropileno apatinius drabužius – ar kita drėgmė wicking apatiniai drabužiai. Nesvarbu, kiek sluoksniai jūs orai Klaipėdoje, jūs šalsite, jei jūs būsite šlapias. Raktas turi dėvėti formos pritaikymą, drėgmės-wicking apatiniai drabužiai, kurie bus dagtis drėgmė toli nuo jūsų odos. Medvilniniai apatiniai drabužiai sugers drėgmę ir laikys ją šalia jūsų odos, darydami jus šaltis.

Išvenkite Nereikalingo Judėjimo – jei jūs žinote, kad jūs turėsite būti vis dar vėliau., Pavyzdžiui, jei jūs esate medžiotojas, einantis į jūsų medžio poziciją ar aklas, pradėkite anksčiau ir eikite lėtai, kad nesukeltumėte besaikio prakaitavimo. Taip pat, tai yra gera mintis surišti jūsų paltą aplink jūsų taliją ar padėti tai į jūsų orai Klaipėdoje, kaip jūs einate. Jūs galite šalti pirmiausia, bet su paltu ant jūsų labiau tikėtina prakaituos. Kaip jūs einate, jūs sušildysite. Sutaupykite paltą tam, kai jums iš tikrųjų reikia jo ir sėdite ramiai ilgiems laikotarpiams.

Dėvėkite Skrybėlę ar Kepurę – didžioji dalis jūsų kūno karščio prarandama per orai Klaipėdoje. Jūs būsite nustebintas tuo, kiek šiltesnis jūs būsite, jei jūs dėvėsite kažką ant savo galvos. Jūs galite taip pat nuspręsti dėvėti kažkokį kitą šilto galvos apdangalo tipą. Kažkas toks kaip slidžių kaukė, kuri dengia jūsų veidą, apimdama jūsų ausis, ir nosį gražu ir kai kuriuose būtinuose klimatuose. Vėl, sutaupykite skrybėlę orai Molėtuose, kai jūs esate vis dar ar turite žemesnį veiklos lygmenį jei galimas. 100 % polipropilenas baklava po jūsų pagrindiniu įrenginiu tarnaus dagties drėgmei toli nuo jūsų galvos.