Žiemos oras šiaurės rytų pakrantėje – brutalus

Šiaurės rytų gyventojai galbūt įkvėpė kolektyvinį palengvėjimo atodūsį šią savaitę, kai Ūkininko Almanachas paskelbė, kad kitais metais jie turės švelnesnę žiemą negu šie metai. Nuo “snowicane” į pūgas, Šiaurės rytų pakrantei smogė ne sykį šiais metais ekstremalus žiemos Orų prognozė Palangoje. Žmonės nepamatė savo vejų mėnesius.

Joks Galas arti

Su dar kita Orų prognozė Palangoje, prasibraunančia per tik šią savaitę, Šiaurės rytų gyventojai yra beveik pasiruošę paskambinti, tai išeina, bet Motinos Gamta turi kitas mintis. Oro prognozuotojai numato trumpą šildymo periodą, sektą prie šalto negu paprastas kovas ir balandis, su daugiau sniego tikėtina.

Galima, kad kaip metų progresas daugiau lietaus negu sniegas pasirodys, bet net kad grakštumas tikėtina paveiks tiktai tuos apytiksliai 90 mylių viduje pakrantės. Tie toliau šalies gilumoje vis dar tikėtina pamatys labiau labai baisią baltą medžiagą. Viskas priklauso nuo kelio, kurį bet kokia drėgmė paims.

Papildomas Suerzinimas

Ne stebėtinai, su tiek daug sniego, visų rūšių kelionė buvo paveikta. Orų prognozė Palangoje uostai priėmė daug netyčinių svečių, transporto priemonės atsidūrė grioviuose, ir daugiau kaip milijonas klientų buvo paveiktas valdžios išjungimo, kadangi sunkus sniegas nugriovė aukštos įtampos linijas.

Būkite Paruoštas

Kadangi iš tikrųjų nėra daug, jūs galite padaryti, kad sutrukdytumėte žiemos orui, jūsų geriausias pasirinkimas yra paruoštas. Nepaprastas personalas pasakys, kad jūs pasiliktumėte namie jei galimas, bet jei jūs turite išeiti yra kai kurie patarimai turėti galvoje.

• Paruoškite nepaprastą komplektą savo automobiliui – Jei jūs negalite išvengti važiuoti per žiemos orą, įsitikinkite, kad turėtumėte visiškai aprūpintą nepaprastą komplektą. Apimkite supiltą į butelius vandenį, nepaprastos porcijos, pora ilgų degančių žvakių ir alavas gali, išardomas kastuvas ir truputis smėlio ir antklodė ar du. Jūs galite gauti užbaigtą sąrašą tinkle. Neišvykite namo Orų prognozė Telšiuose.

• Suknelė sluoksniuose – Tik todėl, kad jūs esate savo automobilyje nereiškia, kad jūs turite palikti svarbų apsirengimą namie. Sulaikykite atsargines skrybėles, pirštines ir kojines automobilyje. Jei jūs išeinate pėsčiomis, suknelė daug sluoksnių. Drėgmė wicking apsirengimas yra geriausiai šalia odos.