Kaip atsiskirti tarp lazerinių spausdintuvų & inkjet spausdintuvų

Jūs reikalingas naujo Spausdintuvai bet jūs nežinote, ar nupirkti inkjet ar lazerinį spausdintuvą, kadangi jūs nežinote skirtumų tarp dviejų. Su kiekvienu vartotoju ar organizacija stovi su dilema, pirkdami naują spausdintuvą. Dauguma klientų veikia po griežtais biudžetiniais apribojimais, ir tiktai normalu svarstyti pradines pirkimo kainas ir kosminį apribojimą. Tačiau, apdairu atsižvelgti į ilgalaikes eksploatacijos išlaidas, jungtas su tam tikru spausdintuvu.

Spausdintuvo pasirinkimas, didžia dalimi, priklausys nuo jūsų reikalavimų. Inkjet spausdintuvai yra paprastai idealūs naminiams vartotojams, kurie apribojo tekstą ir fotografijos spausdinimo poreikį. Lazeriniams Spausdintuvai geriau tinka didesnėms įstaigos aplinkoms su aukšta apimtimi ir aukštos kokybės spausdinimo reikalavimais.

Skirtumai tarp lazerio ir inkjet Spausdintuvai yra apskritai klasifikuojami į kelias plačias dalis, būtent, kaina (pradinis ir palaikymas), greitis, kokybė, erdvė ir tinklo patogumai. Taip pat būtina suprasti technologiją už gamybos lazerio toners ir rašalo miltelių kasečių, kadangi tai yra pagrindinis prisidėjimo faktorius į kainą.

Skirtumas Technologijos & Jungimas į sistemą Patogumų tarp Inkjet ir Lazerinių Spausdintuvų –

Technologija, panaudota inkjet miltelių kasetėms, yra paprastesnė, ir dalys yra mažiau brangios negu lazeris toners. Juoda inkjet miltelių kasetė turi tiktai juodą rašalą. Spalva inkjet spausdintuvas turi savyje dvi svarbiausias rašalo miltelių kasetes, juodoms ir kitoms pirminėms spalvoms atitinkamai. Pirminės spalvos yra tada padalytos į tris kabinas cyan, fuksinui ir geltonam rašalui. Pirminės spalvos yra todėl sumaišytos, kad pagamintų visas kitas spalvas. Miltelių kasetė turi savyje rezervuarą, kuris turi kabinas su Gps navigacija ir daug mažyčių snapelių ant miltelių kasetės spausdinimo galvutės. Duobių ar snapelių skaičius priklauso nuo spausdintuvo sprendimo. Tai yra paprastai 21 – 128 snapeliai per spalvą. Rašalas yra įkaitintas, kai srovė pradeda tekėti per metalines lėkštes, po to, kai atspaudo komanda yra duota. Karštis priverčia garo burbulus susiformuoti miltelių kasetėje ir priversti rašalą išsipūsti. Rašalas tada teka lauke lašeliuose nuo snapelių ant popieriaus keliose milisekundėse. Vakuumas yra sukurtas (vieną kartą rašalo lašelio srautai lauke), kuris įtraukia daugiau rašalo į snapelius, garantuojančius pastovų lašelių aprūpinimą kaip reikalingas. Šią bendrą techniką pavadina Šiluminiu Inkjet ir monetų kalyba vardo, kuriuo ‘BubbleJets’ prie Kanono buvo dėl burbuliuojančių garų.