Kam reikalingi gražūs minkšti žaislai?

Pliusiniai zaislai visada žadina pačius šilčiausius jausmus. Tačiau vaikams minkšti žaislai reiškia daug daugiau, nei tiesiog žaislai. Tikriausiai ne vienas esame pastebėję, kaip vaikai prisiriša prie kažkokio vieno žaislo: kartu su juo miega, ima su savimi eidami pasivaikščioti, vykdami į kelionę. Todėl labai svarbu, kad minkšti žaislai vaikams būtų ne tik mieli, bet ir saugūs.

Kokie turi būti saugūs minksti zaislai kudikiams?

Perkant mažyliui pliušinį draugą reikėtų atkreipti dėmesį į tokius dalykus:

1) neturi jaustis cheminių medžiagų kvapo,

2) pliusiniai zaislai vaikams turi turėti etiketę, kurioje nurodyta „kailiuko“ ir užpildo sudėtis,

3) patikimai pritvirtintos smulkios detalės (sagos, kaspinėliai, akys, nosis),

4) galimybė gaminį skalbti,

5) granulės drėgmei sutraukti,

6) patikimi ir patvarūs dažai.

Pliusiniai meskinai – „seneliai“ tarp žaislų

Populiariausi minkštų žaislų tarpe, be jokių abejonių, pliusiniai meskiukai. Šie žavūs žvėreliai savo išskėstomis letenėlėmis taip ir prašosi apkabinami, o plati jų šypsena bei kaspinėlis ant kaklo daro juos dar mielesniais. Toks pliusinis meskutis gali tapti puikiu vaiko draugu.

Atsibodo pliusiniai meskinai?

Jums siūlome įvairiausių spalvų ir dydžių „pamainą“. Tai vaikiski minksti zaislai:

  • zuikučiai;
  • drambliukai;
  • žirafos;
  • avytės;
  • šuniukai;
  • kačiukai.

Ar tikrai reikalingi garsių prekės ženklų minkšti žaislai vaikams?

Dauguma pirkėjų, norėdami sutaupyti pinigų, perka abejotinos kokybės žaislus. Dėl tos pačios priežasties nesąžiningi gamintojai žaislų gamybai naudoja pigias žaliavas, kuriose gali būti sunkiųjų metalų druskų, cheminių medžiagų, kurios kartu su deguonimi patenka į kūdikio organizmą. Todėl iš pažiūros nekalti maži minkšti žaislai gali kelti didžiulį pavojų vaiko sveikatai. Skirtingai nuo tokių gamintojų, pasaulyje garsūs prekių ženklai, kurie labai brangina savo reputaciją ir rūpinasi savo klientų sveikata, gamybai naudoja tik kokybiškas žaliavas.

Keel toys žaislai– minkšti žaislai, grąžinantys tikėjimą stebuklu

Keel toys firma žaislus gamina nuo 1947 metų, kai vaikams taip stigo šviesios, gražios vaikystės. Iki šių dienų kompanija džiugina mažuosius klientus mielais, žaismingais žvėreliais. Ryškus dizainas ir malonios liesti gaminių medžiagos lavina kūdikio taktilinius pojūčius ir supažindina mažylį su spalvų pasauliu. Dar gamybos stadijoje kiekvienas meškutis ar drambliukas praeina griežtą kontrolę ir atranką. Dėl šios priežasties Keel toys žaislai jau daug metų pelno pirkėjų meilę bei pripažinimą.

Vilnoniai Flokati žaislai

Mielų gaminių iš vilnos gamintoja – Flokati kompanija – greitai išsikovojo vartotojų meilę ir pripažinimą. Nenuostabu, juk nežiūrint to, kad Flokati gaminiai be galo mieli ir gražūs, jie labai praktiški. Ryškus šio fakto pavyzdys – neįtikėtinai minkštos ir mielos avyčių ir šuniukų formos pagalvėlės, pagamintos iš merino vilnos. Žinoma, ypatingų pagyrų nusipelno ir flokati zaislai naujagimiams. Jie puikiai tinka leistis į kelionę kartu su savo mažaisiais šeimininkais.

Kur nebrangiai įsigyti pliušinį draugą?

Internetinėje prekių vaikams parduotuvėje Kidy.eu Jūsų pasirinkimui ne tik drabuziai vaikams internetu, bet ir galimybė įsigyti nebrangiai tokius gaminius, kaip: Keel toys žaislai, flokati zaislai, kokybiški pliusiniai zaislai iš įvairių gamintojų. Ieškodami Kidy.eu internetinėje parduotuvėje mielo minkšto žaislo būtinai peržiūrėkite mūsų prekių katalogą – galbūt panorėsite atnaujinti savo mažojo princo ar princesės garderobą. Drabužiai vaikams iš geriausių Europos gamintojų mūsų parduotuvėje išsiskiria didžiule pasiūla. Apsilankykite.