Kas žinoti apie paskolas

Jei kažkas nori paimti paskolą ir prašo jūsų patarimo, jūs turbūt daugiau negu norite padėti, bet padaryti jus iš tikrųjų žino, kokia greitas kreditas yra, ką jūs turite žinoti prieš nėrimą į paskolų vandenyną. Dabar mes visi žinome, kad kreditas yra pasiekiamos pirkimui namų, buitinės elektronikos, refurbishment, išsimokslinimo, santuokos, sveikatos ir daugelio kitų priežasčių, kurios nėra galimos jūsų einamajame biudžete.

Didelis Klausimas

Tai atneša mums galbūt didžiausiam klausimui, kuriam reikia atsakymo. Tas klausimas yra – yra Tas to vertas imantis paskolą per daug atostogų, jei tai sumokama? Atsakymas yra NE. greitas kreditas yra skirta, kad padarytų fondus lengvus kišenėje, bet ne pasilinksminimo tikslais. greitas kreditas turi tiktai būti panaudota dėl produktyvių priežasčių, ir atostogos nėra sąraše
greitas kreditas turi tiktai būti panaudota tam, kad nupirktų prekę kaip namas, automobilis ar užmokėti didelę naudos sąskaitą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Punktas, kad Svarstytų

Kiekvienas turi svarstyti kreditas paėmimą, tik jei jis yra iš tikrųjų reikalingas. Galų gale, nėra jokios prasmės mokėjime palūkanų ilgą periodą, jei ne reikalingas. Jei jūs vis dar turite paimti paskolą, tikrai svarstykite žemiau klausimų:

1-, Kas gali gauti paskolą: Apskritai, iki tol, kol jūs galite sumokėti paskolą, jūs turite teisę. Net nepilnametis gali po saugotojo priežiūra. Bankas priima sprendimą pagal jūsų mėnesines pajamas. Jei jūs imate nuo outsource, tai tai priklauso nuo jūsų pajamų ar ką jūs laikote prieš paskolą, kaip greitas kreditas prieš auksą ar turtą.

2-palūkanų Normos: Paprastai pirma vieta paimti paskolą nuo mūsų bankas jūs turite pranešimą su. Nors tai atrodo kaip geriausias būdas padėti greitas kreditasi, vis dar jei jūs darote mažą tyrinėjimą kitų galimybių kaip internetinės galimybės, nėra blogas pasirinkimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3-Tinkamų EMI: Jei jūs padedate greitas kreditasi iš banko, EMI yra nustatytas iš esmės pagal mėnesinį užmokestį, kurį jūs turite su jumis po bet kokių mokesčių kaip pajamų mokestis išskaitymo ir taip toliau. Tinkamas EMI išskaitymas jums turi būti 10 % jūsų mėnesinių pajamų, tokiu būdu jūs vis dar turite tinkamą kiekį pinigų kitoms sąskaitoms ir išlaidoms. Vadinasi, maža pinigų vadyba gali padėti jums didinti EMI į 30 % ir išvalyti jūsų paskolą greičiau.

4-kreditas Prieš Turtą/Auksą: greitas kreditas prieš turtą ar auksą yra duota iš pusės pilnos turto ar aukso vertės. Pasakykite, kad jūsų auksinis dalykas yra 15 000. Jūs galite lengvai gauti paskolą 10 000 ant to.