Studentų paskolos kreditingumo ataskaita – trys daiktai, kad padarytų, kad nuleistų jūsų kolegijos

Studentų kreditas Kreditingumo ataskaita: Pradėjimas

Daugiau amerikiečių eina į ir palieka Įstaigas aukštesnio studijavimo kaip kolegija ir net prekybos mokyklos su didžiulėmis skolomis. Jūs ketinate būti tokiu studentu? Kaip kalbama, palyginti su prieš dešimt metų, yra daug daugiau mokinių, besiskolinančių didžiules sumas, bandančias užmokėti už jų išsimokslinimą negu kada nors anksčiau nesenoje istorijoje. Beveik dešimt procentų Kolegijos buvusių studentų baigia universitetą su minimumu 30.000$ kolegijoje ir aukštesnėje studijavimo skoloje.

Skolos gamyba todėl, kad jūs turite pasiskolinti, kad atsiskaitytumėte su kolegija yra baisi, bet susiporuojanti, tai su kaltinimo kortelės vartojimu ir galima kredito skola yra daugumos didelės rizikos plano veiksmų, kurių jūs galite imtis
Jūsų kredito rezultatas gali būti neigiamai paveiktas didelių skolos sumų.

Studentų kreditas Kreditingumo ataskaita: Žingsnis Vienas – Netinkamai nenaudoja Kaltinimo Kortelių

Kreditinės kortelės yra atvyktos prie lengvai kolegijos studentams, ypač naujiems studentams. Atsiskaitymas su jais yra kietesnis daiktas padaryti. Mažo kredito gavimas nėra žalingas. Prašymas to neatsargiai ir neatsiskaitydamas bent jau su minimaliu užmokesčiu kas mėnesį yra finansiškai beprotiškas. Tuo metu, kai jūs lankote kolegiją ir turbūt nedirbate, jūs galite pradėti norėti žinoti, kodėl pasaulyje skolintojas kada nors nusiųstų jus, galimas bedarbis studentas kreditinė kortelė. Jūs daugiausia tikėtina neturite darbo, tokiu būdu jūs norite žinoti, kodėl, bet ne ilgam daro jūs norite žinoti. Daugumai mūsų, kas buvo šioje situacijoje, mes turbūt tik pagriebsime tą kortelę į tariamai finansinę laisvę ir nudumsime šalin į apsipirkimo linksmybę. Greičiau negu vėliau, sąskaita atvyksta, ir jūs atsimenate, dar kartą, bet per vėlai, kad jūs esate bedarbiai. Dabar jūsų pradėti suprasti, kad, jei jūs ar kažkas, kas gali padėti jums neturite gebėjimo pasirodyti ar prasibrauti, kad užmokėtumėte mėnesinį skolingą minimumą jūs esate ant kelio į gavimą jūsų kredito ir jūsų pats didelėje bėdoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Studentų kreditas Kreditingumo ataskaita: Žingsnis Du – Mokestis Nuolatos Visose Jūsų Mokomosiose kreditase

Tai galėtų atrodyti matoma daugumai žmonių, bet kai tik bankas siūlo jus deferral, paprasta išsilaikyti jūsų paskoloje (oje) jūsų skolingų užmokesčių nesukūrime. Pabandykite neužmiršti, kad jūs negalite pasilikti būsenoje ne užmokesčio už amžinai ir diena ir kad galų gale užmokesčiai, kuriuos jūs įsiskolinate turės pradėti būti padaryti. Kad ir kada jūs turite pajamas, kurios leis jums pradėti daryti užmokesčius, įsitikinkite, kad jūs pradedate mokėti, jūsų studentas skolina kas mėnesį. Palūkanos tęs sudėti, nors jūs būsite tame, ką pavadina atidėliojimu; todėl jūs auginate savo kreditas skolą tuo metu, kai jūs nedarote užmokesčių. Nenesupraskite; jei jūs randate, kad jūs negalite padaryti savalaikių užmokesčių ar bet kokio užmokesčio apskritai, būtinai, teiraukitės apie atidėliojimą. Vienintelė kita alternatyva, kuri bus būsima jums yra kredito tragedija. Studentų kreditas ne užmokesčiai yra iš tikrųjų aukšti ir atrodo yra vidurkis Jungtinėse Valstijose. Sukūrimas bet kokių užmokesčių apskritai ir nekalbėdamas su jūsų skolintoju, kai jūs krintate už su jūsų užmokesčiais bus praneštas kaip neigiamas atsakymas kiekvienai kredito agentūrai. Patikėkite manimi; tai sunaikins jūsų kredito rezultatą net anksčiau, negu jūs turėjote galimybę pastatyti jį.

Studentų kreditas Kreditingumo ataskaita: Žingsnis Trys – Gauna Patvirtintą Profesinę Finansinę Pagalbą

Jūsų finansų plano kūrimas yra iš tikrųjų svarbus. Susisiekite su Finansiniu Patarėju ar Planuotoju anksčiau, tuo metu, kai ir po to, kai jūs užbaigiate kolegiją, kad kalbėtumėte apie jūsų kreditas skolą ir jūsų einamąsias ir būsimas pajamas. Supratimas, ką jūs įvedate taip pat kaip kiek jūs sugebate mokėti kas mėnesį neabejotinai padės jums kūrime kelių žemėlapio buvimo kryptimi galų gale laisvas nuo skolos. Finansinis ekspertas panašiai paaiškins jums, kaip pranešimo agentūros nustato jūsų kredito rezultatą ir kas gali skaudinti jį ir panašiai, padėti jam. Šios informacijos gavimas iš anksto padės jums planavime, kaip gauti aukščiausią galimą kredito rezultatą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Studentų kreditas Kreditingumo ataskaita: Išvada

Daugiau kaip viena pusė viso Kolegijos Naujoko lokio minimume, apytiksliai 1.400$, atsakingi kortelės skola, lankydama aukštojo išsilavinimo įstaigą ir šią skolą, gali sužaloti jų kredito reitingą. Tai yra dėl jų mokomojo poreikio. Visi indicants prisideda prie nustatymo, kurį tos skolos balansas turbūt dvigubins, jei ne daugiau taip, apie laiką, kad tie studentai tampa vyresniaisiais kadangi palūkanų normos kaltinimo kortelėms bus daug statesnės negu palūkanų normos mokomosiose kreditase. Kolegija ir kita mokomoji Skola yra išsiblaivanti tema, ir tai nusipelno jūsų viso dėmesio. Atvykimas į nepagrįstas išvadas dėl paskolų ir kaltinimo kortelių, lankydamas kolegiją gali pradėti rimtą struktūrą, kuri gali galų gale privesti prie finansinės katastrofos, kuri gali sudaužyti jūsų kreditą, ir tai sudaužys jūsų būdo tikėtą gyventi.

Studijuokite apie kreditą, gaukite savo kreditingumo ataskaitą, sužinokite tai, ką visa tai iš tikrųjų reiškia ryšyje su jūsų gyvenimu ir tiesiog, tiktai kada nors pasiskolinkite tai, ko jums iš tikrųjų reikia ir galite sumokėti. Galiausiai, sumokėkite visas savo skolas greitai ir kad ir kada jūs esate apie į, ar iš tikrųjų susiduriantis su bet kokiu tipu problemos, pokalbio su jūsų kreditas įstaiga tuojau pat.