Keistos vietos, kuriose žmonės palieka išsinuomotus automobilius

Suprantama, mašinų nuoma gali būti reikalinga dėl aibės priežasčių: diplomatinis vizitas, svečiai iš užsienio ar kito miesto, šventės, jūsų pačių kelionė į užsienį, pakaitinė mašina įprastai ir kt. Dažnai nuomotojai sudaro geras sąlygas automobilį panaudojus palikti ten, kur patogu. Tačiau visgi pasitaiko ir tokių kuriozų, kad žmonės palieka mašinas tam visai netinkančiose vietose.

Oro uoste prie lėktuvo

Galbūt https://www.turbonuoma.lt nuomojamiems automobiliams tokio išskirtinio dalyko ir nėra niekada nutikę, tačiau bent jau komikas Louis CK yra pasakojęs apie tai, kaip išsinuomojęs mašiną paliko ją tiesiog oro uoste. Ne aikštelėje, tačiau tiesiai prie pakilimo tako – nes kitaip jis būtų nespėjęs išskristi. Sunku įsivaizduoti, ar tai tiesa, tačiau galime tik įsivaizduoti, kiek daug problemų tai galėtų sukelti nuomotojams, juk ir pasiimti ją iš ten ne taip lengva.

Aikštelėje, kur nutemptos mašinos

Mašina ir palmėsPakanka pastatyti mašiną ten, kur to negalima daryti, ir ją gali nutempti. Pavyzdžiui, automobilis gali būti nutempiamas vien nuo užstatyto pravažiavimo, jeigu yra kažkieno vartai, durys. Tad jeigu išsinuomojote automobilį, važinėjate po naujas vietas, ne visai suprantate ir žinote, kur galima statytis, o kur ne, ir galiausiai abejodami pasistatote, gali būti, kad vis tiek nepataikėte. Ir kad šios mašinos savininkams galiausiai teks važiuoti ieškoti į nutemptų automobilių aikštelę. Kur stovėjimas, beje, yra labai brangus.

Miške užklimpusią

Nemaloni situacija, tačiau kartais pasitaikanti – kai automobilį tenka palikti užklimpusį miške. Kam yra taip buvę, pasakytų – tik ne tai. Tačiau kartais gali nutikti ir taip, kad įvažiavus į didžiulę balą ar smėlio kalvą, pasijusite kaip pelkėje ir negalėsite iš ten pajudėti. Tokiu atveju, reikia skambinti nuomotojui ir sakyti, kokia situacija. Neaišku, kokią mašiną nuomojotės, ar pritaikytą tokiam važinėjimui, ar ne, tad kaltė čia gali būti tiek jūsų, tiek nuomotojo.

Senamiestyje, brangioje aikštelėje

Nemaloni patirtis – kai nuomininkas automobilį palieka pastatęs bet kur Senamiestyje. Pačiose karščiausiose zonose stovėjimas ten visgi kainuoja tikrai daug – ir po kelis eurus per valandą prikapsi. Taigi, auto nuomos kaina tikrai gerokai paauga, kol automobilis ten stovi.

Pakelėje su nuleista padanga

Jeigu išsinuomotas automobilis sugenda, tuomet jums turi būti siunčiamas kitas. Tad nieko nuostabaus, jeigu teks kur nors sustoti pakelėje su nuleista padanga ar užkalusiu motoru. Tačiau paliksite su malonumu, kad tai bent jau ne jūsų mašina ir ne jūsų vargas.