Gera žinia norintiems pigių kreditų

Kas tik nenori pasiskolinti pigiai. Per visas bendroves greitų kreditų buvo išduota gal keli milijonai. Daug žmonių ima juos pakartotinai. O skolininkų ratą visada papildo nauji vedai. Šiandieniniais vartojimo laikais pinigų reikia kiekvienam. Darbai automatizuojami, darbo vietų mažėja, tai ką bedarysi – reikia skolintis. O kai jau prispaudžia reikalas, pigiausi greitieji kreditai yra paklausiausias dalykas Žemėje. Visi nori tik greitų kreditų, nes kitkas taip netraukia. Gal ir pigiau, bet nepatogu, lėta… 21 amžiaus problemos.

Bet, bet, bet! Yra daug gerų žinių, nes pigiausi greitieji kreditai dabar yra labai lengvai gaunami. Ir dar jie yra atpigę lyginant su praeitimi. Trys svarbūs dalykai tai įtakojo ir prie to prisidėjo. Kai nori pasiskolinti pigiai, tai reikia žinot tokius dalykus. Kas, kaip, kodėl atiduoda kreditus pigiau… Nesuprasti tokių dalykų, tai greitai tave apgaus. Arba bus dar geriau ir pats save apsigausi. Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis apie tokius dalykus, kai nusprendi skolintis, kad nekiltų problemų.

Kreditų akcijos!

Visokios akcijos traukia žmonės. Parduotuvės juos siūlo, kad žmogus užėjęs apsipirks ir daugiau dalykų. Todėl apsimoka pasiūlyti prekę net ir mažiau nei už savikainą. Prisipirkęs kitų prekių žmogus vis tiek "atidirbs" už tokią akciją.

Greitieji kreditaiSu greitais kreditais yra kitaip. Čia akcijos taikomis tik klientams privilioti. Logika visai kitokia palyginus su prekybos centrais ar kitom parduotuvėm. Paimkit pirmą akciją nemokamai. Toks dalykas reiškia, kad kreditas suteikiamas be palūkanų ir jų grąžinti nereikės. Grąžini tik ką pasiskolini ir nė kapeikos daugiau. Aišku, kad niekas neleis pasiskolinti milijonų. Bet kokius 500 eurų laisvai atiduos be palūkanų. Koks navaras atiduot paskolą už dyką? Ot čia jau yra toks reikaliukas.

Tiesiogiai iš to neuždirbsi, tiek jau turėtų būti aišku. Gi uždirbama yra iš palūkanų, o jei atiduodi kreditą "už dyką", be palūkanų, tai nieko ir neuždirbsi. Bet reikalas toks, kad taip yra "prijaukinamas" klientas, kad antrą, trečią ir ketvirtą kartą jau skolintus ten pat kur ir prieš tai. Tokia tad akcijos logika ir taip galiausiai kreditoriai vis tiek uždirba iš tokių akcijų.

Greitieji kreditai iš žmonių

Konkurencija visur ir visada yra svarbi. Jinai verčia konkuruoti ir siūlyti kažką geriau nei konkurentai. Kartais tai gali būti kokybė, o kartais ir kaina. Kreditų kokybiškesnių nelabai ir pasiūlysi. Gal nebent žvelgiant iš klientų aptarnavimo perspektyvos. Bet čia toks ir privalumai, kai tau svarbiausia pasiskolint kuo pigiau ir greičiau. Konkurencija čia visada atsimuša į kainą. Kuo daugiau konkuruoja, tuo ir bus pigesni greitieji kreditai.

Dar geriau, kai konkuruoja kažkas, kas siūlo apskritai pigiausius kreditus. Tokie yra kreditai tiesiai iš žmonių rankų. Visokie kreditoriai pradėjo kurtis, kurie patys neskolina, bet leidžia žmonėms skolinti per jų puslapį. Tas sukuria dvigubą konkurenciją iš vidaus ir iš išorės, o tai prišaukia ir mažesnes palūkanas. Pigiausi greitieji kreditai atidudami skolinantis ne kitur, bet per žmones; per tokius specialius puslapius.

Įstatymų įtaką palūkanoms

Bet yra dar ir trečias faktorius. Greitųjų kreditų kainą (palūkanas) labai paveikia įstatymai. Jei valdžia palanki kreditoriams, tai nieko gero ir nesitikėk. Bet jei anai rūpi eilinis žmogus, tai ji gali įsikišti ir sureguliuoti mažesnes palūkanas. Pasakyti pavyzdžiui, kad dabar maksimalios palūkanos bus tokios ir tokios ir ne didesnės. Iš esmės taip atsitiko prieš kelis metus, bet tokie dalykai mažesnėj skalėj vyksta ir dabar. Galima tikėtis, kad ateityje tokių įstatymų bus priimta ir daugiau, todėl greitieji kreditai bus dar pigesni.

Tokie tad yra trys pagrindiniai faktoriai, kurie nulemia kreditų pigumą. Pigiausi greitieji kreditai internetu suteikiami per žmones, kaip ir sakėme. Bet ateityje visi kreditai turėtų pigti nuosekliai dėl kitų faktorių.