Paskolos skaičiavimo klaidų gali lengvai išvengti per dėmesį detalizuoti

Kai prieita prie kreditas apsaugojimo, mes visi norime gauti aukščiausią sumą, galimą pagal žemiausią normą, bet nepaisant šio aiškaus ketinimo daugelis mūsų yra kalti dėl daryti seriją kreditas skaičiavimo klaidų, kurios baigia tuo, kad gauna mus į karštą vandenį. Bet nėra jokios tikros to priežasties, kad įvyktų apskritai.

Reikia tiesiai pasakyti, kurį su visais komponentais, kurie gali apimti kreditas sutartį, neteisingai apskaičiuodami paskolą nėra sudėtingas daiktas padaryti. Tačiau, tiesiog žiūrėdamas į faktus, ir būdamas realistinis daug sielvarto skrybėlės seka, tokių klaidų gali išvengti.
Visa problema, žinoma, koncentruojasi aplink kreditas atmokėjimą ir jų sąrašą. Todėl, paslaptis į gavimą kreditas, kuri yra valdoma yra įvertinime tikslios ribos iki mėnesinio atmokėjimo, kuris turi būti padarytas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Būkite Realistinis

Būdamas realistinis apie procentinį dydį mėnesinių pajamų, kurios yra pasiekiamos garantuoja didžiausią galimybę vengti daryti bet kokias kreditas skaičiavimo klaidas. Būtina tada, kad, kreditas gavėjams, jų akys nėra didesnės negu jų skrandžiai, taip kalbėti.

Statistika nurodė į faktą, kad 30 procentų mėnesinių pajamų yra maksimumas, kurį kreditas gavėjas gali pavesti patogume. Taip, jei asmuo turi mėnesines USD5,000 pajamas tada jie neturi sutarti sukūrimo kreditas atmokėjimo daugiau negu USD1,500 per mėnesį.

Gali atrodyti, kad daugiau yra valdomas, bet jei jie turi jauną šeimą, svarsto papildomas sąnaudas mokymo ar jei plėtimas šeimai yra suplanuotas. Ateitis ar nenuspėtos kainos turi visada būti turimos galvoje, ir kreditas neteisingas apskaičiavimas gali reikšti abiejų pražiūrėjimą.

Panaudokite Kreditines korteles Išmintingai

Bendra naminių savininkų taktika, kad palengvintų spaudimą mėnesinio kreditas atmokėjimo sukūrimui turi gauti kreditinę kortelę. Jie gali būti panaudoti, kad garantuotų, kad užmokestis yra padarytas, net jei nėra daug realiųjų pajamų, plaukiojančių aplink. Bet tai verta pažymėti, kad tai gali būti priežastis rimtos kreditinės kortelės skolos, besivystančios ateityje, kadangi kortelės taip pat turi būti grąžintos ir su palūkanomis.

kreditas skaičiavimo klaidos gali kartais būti daromos, manydamos, kad kreditinė kortelė gali būti panaudota, kad sutiktų įsipareigojimą. Bet kreditinės kortelės nesiūlo laisvų pinigų, ir nėra papildomų pajamų šaltinis. Tuo metu, kai jie gali lengvinti spaudimą retkarčiais, jie turi būti panaudoti išmintingai ir nepasitikėti. Jei daugiau pajamų yra būtinos, paskui keistis į aukštesnį mokėjimo darbą ar gauti antrą darbą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ieškokite Geriausią pasiūlymą

Ieškojimas geriausios kreditas ar kreditas reikalo ketina žinoti ribas to, kas gali būti suteikiama. Kai tik tai įvykdoma, paskui vengiant, kad kreditas skaičiavimo klaidos būtų iš tikrųjų ganėtinai paprastos.

Taip, galvokite apie savo pajamas, galvokite apie sumą, kurią egzistuojančios sąskaitos tipiškai prideda iki, ir galvoja apie nenuspėtas išlaidas kaip ligoninė, kelionė ar nelaimingo atsitikimo kainos. Įsitikinkite, kad nepatikėtumėte, kad paskolintumėte atmokėjimą, kuris yra daugiau kaip 30 procentų jūsų pajamų, ir duoda sau kažkokį atokvėpį.

Tik atsiminkite, kad, rašydamos viską, ir sudarydamos kiekvieną galimybę iš pradžių, galimybės neteisingai apskaičiuoti paskolą yra labai sumažintos. Ir kai tik tai įvykdoma, pavojus neįvykdyti įsipareigojimų paskoloje yra sumažintas taip pat.