Karjera kaip paskolos brokeris

Darbas brokerio pramonėje aprūpina didelę laukų įvairovę, kad dirbtų viduje, su potencialu, kad uždirbtų aukštas atlyginimo pajamas. Potencialo uždarbis yra normaliai tiesioginis rezultatas to, kaip sunkiai jūs esate paruoštas dirbti, dėl komisijų dėl pardavimų. Tačiau, to neigiamas aspektas yra, kad tai gali būti nepaprastai išsekintu darbu. Karjera kaip kreditas brokeris yra geras karjeros pasirinkimas brokerio pramonės viduje ir jei jūs domitės žinoti daugiau, paskui skaityti toliau.

Jūsų vaidmuo

Jūsų pirminis vaidmuo kaip kreditas brokeris turės veikti kaip ėjimas – tarp klientų ir įkeisti draudimo bendroves. Bus laukiama, kad jūs tiksliai įvertinsite poreikį savo kliento ir surasite labiausiai tinkamą jų vardu paskolą. Kaip kreditas brokeris jūs privalėsite turėti gerus komunikacijos įgūdžius, kad patarinėtumėte jūsų klientams geriausio kreditas pasirinkimo srityje jiems
Jūs turėsite būti labai daug žinantis apie įvairovę pasiekiamų paskolų, ir sugebėti įvertinti, koks pasirinkimas yra geriausias jūsų klientams. Jūs taip pat turėsite turėti puikius įstaigos įgūdžius tokius kaip apdorojimas su kanceliariniu darbu, susirašinėjimu, ir kitomis administracinėmis užduotimis. Bus taip pat laukiama, kad jūs būsite įgudęs kompiuterio naudojime.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kvalifikacijos ir licencijavimas

Kaip kreditas brokeris jūs normaliai turėsite turėti tinkamą kvalifikaciją, tokią kaip diplomas finansuose. Jūs galite taip pat turėti būti duotas licenciją, kuris reikalingas, kad jūs sėdėtumėte ir išlaikytumėte egzaminą, kad gautumėte tai. Jūs turite turėti švarų foną, ir būti laisvas nuo bet kokių kriminalinių įsitikinimų. Jei jūs turėsite įrašą įstatymo vagystės ar apgaulės, ar lūžio bet kokiu atveju, licencijavimo paraiška tikėtina bus nepatvirtinta. Kad padėtų jums ruoštis egzaminui, yra specifinių kursų, kurie gali padėti. Jei jūs tikrai reikalingas licencijos, tai tikrinkite tinkle ar jūsų vietiniu darbo centru, kad sužinotumėte, kurie kursai yra pasiekiami jūsų vietiniame rajone, kad padėtų jums ruoštis egzaminui.

Darbo galimybės

Geros žinios su šia karjeros rūšimi, yra, kad yra daug pasiekiamų galimybių. Yra, tačiau, daug lenktyniavimo. Įsitikinkite, kad jūsų santrauka yra naujausia ir atspindi jūsų pasirinktą karjeros pasirinkimą. Kaip su bet kokia karjera, gera santrauka yra pirmas žingsnis darbo radime. Įsitikinkite, kad jūsų santrauka pabrėžia jūsų tinkamus įgūdžius šiai rūšiai darbo, toks kaip labai savimotyvuotas. Taip pat paimkite į, svarsto, jei jūs norėtumėte dirbti žinomoje kompanijoje, ar esate dalis mažos įmonės ar verslo, ir siuvate savo santrauką atitinkamai. Suplanuokite priekyje, ir svarstykite, kaip jūs norėtumėte progresuoti šiame karjeros pasirinkime, ir būti įsitikinęs, kad pasirinksite kompaniją, kuri gali pasiūlyti jums asmeninius pagerinimo tikslus, tokius kaip mokomieji kursai ir geros komercinės taktikos nuo perų studijavimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pažymėkite: pelningiausias karjeros pasirinkimas draudimo sistemos viduje turi būti gyvybės draudimo brokeriu. Tačiau, tai gali būti ganėtinai stimuliuojančiu karjeros pasirinkimu. Kitas karjeros pasirinkimas draudimo sistemos viduje apima darbą kaip sveikatos draudimo brokerį, finansuoja brokerį, ar skolina brokeriui.