Kietas pinigų skolintojas gali būti teisus jums

Kietas pinigų skolintojas (HML) yra asmuo ar kompanija, kuri siūlo apibrėžtą tipą įkeisto turto palaikyta greitas kreditas. Paprastai skolindamas trumpalaikius kapitalo kreditus, šitą kreditų pasiūlymo finansavimą ir/ar grynuosius pinigus, pagrįstus įkeisto turto verte. Saugumas greitas kreditasi gali būti beveik bet kokiu dalyku – automobiliai, valtys, lėktuvai, turtas, paveikslai, kieti vertingi dalykai, ir taip toliau. Kieti pinigų skolintojai skiria daugiau dėmesio vertei dalyko negu į kreditas gavėjo gebėjimą atsilyginti. Ši praktika yra kitokia negu standartinės skolinimo įstaigos, kurios reikalingas FICA rezultato, skolos į pajamų balansą, ir kitų parametrų.
Normos ir Mokesčiai

HMLs turi įvairovę skirtingų normų, mokesčių, ir terminų, su kuriais jūs turite tapti pažįstamas. Jie yra brangesni negu tradiciniai avansai todėl, kad jie nesibazuoja ant įprastų kredito nurodymų, kurie saugo investitorius ir bankus nuo aukštų numatytųjų normų. Todėl, normos ir mokesčiai yra tipiškai daug aukštesni negu numatomos kreditas, paprastai svyruojančios tarp 8 ir 15 procentų, priklausomai nuo pažangos kiekio ir trukmės. Taip pat, yra paprastai mokestis, kad apdirbtų paskolą, svyruojančią tarp 3 ir 10 procentų, kuris yra žinomas kaip "punktų" mokėjimas. Tikros normos gali skirtis nuo valstybės, kad išdėstytų pagrįstas jūsų valstybės lupikavimo įstatymais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Federaliniai Nurodymai

Net nepaisant to, kad jūs neturite praeiti proceso viso tipiško kanceliarinio darbo, kuris eina su reguliaria greitas kreditas, federalinis įstatymas reikalingas, kad visas HMLs patikrintų kreditas gavėjo "gebėjimą atsilyginti" per Dodd-Frank įstatymą 2010 ant visų privačios nuosavybės avansų. Ši dokumentacija galbūt nėra taip griežta kaip tradiciniai dokumentai, reikalingi, ir skolintojas gali pažiūrėti į kanceliarinį darbą kitaip, bet kreditas gavėjai turės vis dar aprūpinti pajamų deklaraciją ir banko sąskaitos išrašus.

kreditas trukmė

Terminas šiai trumpalaikei sutarčiai yra maždaug 6 iki 24 mėnesiai.

Kodėl Naudojimas HML?

Personalinės įmonės ir asmenys, kurie priverčia šituos trumpalaikius finansus tipiškai daryti taip, kad finansuotų nekilnojamojo turto reikalus. Taip pat žinomas kaip "Privačios Pinigų kreditas," šitie kišenpinigiai gali būti pagrindiniu šaltiniu finansavimo nekilnojamojo turto pirkėjams, reikiantiems kapitalo trumpalaikiu pagrindu. Vienas iš daiktų, kad svarstytų yra, kaip skubiai fondai gali būti padaryti prieinamu. Dažnai, kai jūs randate gerą investicinį turtą, jūs turėsite pajudėti greitai. Jūsų gebėjimas gauti prieigą prie kapitalo skubiai gali turėti visą reikšmę reikale. Minkšti pinigai ar tradiciniai avansai ima 30 dienų ar daugiau, ir kartais kuris yra per ilgas. Kieti pinigai yra dideli pradžiai investitorių, kurie galbūt neturi kapitalo ar tiems, kas turi blogą kredito reitingą. Ši sutartis yra taip pat kūrybiškas būdas nupirkti turtą ir gauti naudą. Jūs perkate turtą, remontuojate jį, ir parduodate jį rinkos vertės kaina.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip jūs randate kietą pinigų skolintoją? Yra šimtų laukimo paskolinti. Tai galėjo būti kažkuo, kurį jūs jau pažįstate. Daugelis jų turbūt įdeda skelbimą jūsų rajone.