Kas suteikia paskolų refinansavimą?

Paskolu refinansavimasPaskolų refinansavimas neužtruko patapti viena populiariausių kada nors egzistavusių paskolų paslaugų Lietuvoje. Jis pasirodė pačiu laiku: įsiskolinimams augant, o skolų nepajėgančių grąžinti žmonių skaičiui – taip pat, paskolų refinansavimas neužtruko patapti populiariu ir iš karto susilaukė didelio žmonių susidomėjimo. Susidomėjo žinoma labiausiai tie kam tokia paskola buvo reikalingiausia ir kuriems jos reikėjo iš karto: įsiskolinę asmenys. Nes paskolos įsiskolinusiems asmenims iki tol nebuvo išduodamos visada ir taip papratai (į tokį išskaičiavimą įeidavo daug faktorių), ši naujai atsiradusi paslauga viską pakeitė. Bet nepaisant populiarumo, paplitimo ir viso kito klausimų tikrai gali atsirasti. Pagrindinis iš jų yra: kas suteikia paskolų refinansavimą?

Atsakymas į tokį klausimą gali susidėti tik iš kelių dalių ir į jį negalima atsakyti vienareikšmiškai, nes gali būti praleistos kiekvienam ar bent kai kuriems klientams svarbios detalės. Bet paprastas atsakymas būtų toks: paskolų refinansavimą išduoda tos pačios bendrovės, kurios skolina greituosius kreditus internetu. Na, nieko nuostabaus. Toks yra jų verslas ir tai tik dar viena paslauga toje pačioje srityje, todėl nėra priežasties kodėl jie refinansavimo neturėtų pasiūlyti savo klientams.

Tai nereiškia, kad dabar pas kiekvieną greito kredito tiekėją pavyks rasti tokią paslaugą. Tikrai ne. Ne visi jie yra pasirengę pasiūlyti refinansavimą ar tuo labiau refinansavimą internetu. Priežasčių tam yra ir gali būti įvairių ir jų čia neaptarsime. Bet reikšminga dalis didžiųjų kreditorių tikrai siūlo pasiskolinti skoloms padengti ir ten šią paslaugą rasite. Ne tik ją rasite, bet dažniausiai rasite ją geresnėmis sąlygomis nei yra išduodamas greitasis kreditas internetu.

Bet paklauskime dar vieno svarbaus klausimo: kodėl kažkas suteikia paskolas įsiskolinusiems? Viskas visada atsiremia į tą patį: pelną ir pinigus. Niekas refinansavimo nesiūlys jei iš to nebus galima uždirbti. Bet juk kartais būna ir taip kad išlošti gali abi sandėrio pusės. Taip yra ir su paskolomis įsiskolinusiems asmenims. Jas išduodantis kreditorius leidžia klientui susimažinti palūkanas, supaprastinti grąžinimo procesą ir net pasiskolinti dar daugiau pinigų. Mainais į tai jis gauna naują klientą, naujus kontaktus ir galbūt naują išduotą paskolą papildomai. Tai yra pakankamai dingsčių suteikti refinansavimą. Taip iš paskolų įsiskolinusiems išlošia visi: ir seni kreditoriai, ir naujas kreditorius ir svarbiausia pats klientas.