Kokybės, kad ieškotų, rinkdamas lauke baldus

Ganėtinai dažnai žmonės nusprendžia, kad bet koks lauko baldai jie gali surasti parduodama ar gauti, kadangi “paduoda mane žemyn”, yra tobulai puikus. Tada jie turi svečius ir beveik bijosi išleisti juos užpakaliniame kieme todėl, kad baldai blanko saulėje ar augina kažkokį nenormalų daiktą aplink kraštus. Prieš lauke baldų rinkimąsi jūs turite manyti, kad jūsų išorinis rajonas yra taip svarbus kaip vidus. Jūsų vidaus kiemas ar denis nėra tik vieta sėdėti, stebėdami vaikų žaidimą, ar šeimos šuo nėra namie jo rytiniam išdykavimui.

Lengvas Tvarkytis

Jūs iš tikrųjų norite praleisti savo laiką, jaudindamasis, jei jūsų sūnėnas ketina išmesti purvo pyragą, jis tik padarydavo ant žemo staliuko? Galbūt jūsų dukraitė mėgsta nudažyti viską su savo naujais žymekliais. Radimas lauko baldai kurie atvyksta švarūs su tik mažu muilu ir vandeniu neleis jums pabrėžti kiekvieną kartą kai, jūs esate lauke. Tai yra atviras oras, atsiminti? Jei tai ketina būti lyjama ant, tai turi sugebėti atlaikyti kelis išsiliejimus ir purvo pyragą ar du.

Lengvas valyti taip pat priemonę:

Dėmės įrodymas – Joks daugiau persekiojimo jūsų sūnėno aplink tai, kai jis turi tą raudoną sulčių dėžę. Jis numes tai? Joks reikalingumas to akmens duobėje jūsų skrandžio, besijaučiančio, kai jūsų pradedantis vaikščioti kūdikis kopia kėdėje su purvinais batais. Idealūs lauke baldai turi būti dėmės įrodymu. Muiluotas vanduo turi padaryti pokštą – Jei jūs turite suvartoti ypatingą naftą, poliruoti, ar dėmių valiklis, susidurkime su tuo, jūs esate baldai, turbūt neketina pasilikti taip švarus, kadangi jūs norėtumėte tai į. Yra kažkas, kad būtų pasakoma apie lauko baldai kurie gali būti valyti su paprastu sprendimu muilo ir vandens, paskui skalavo su sodo žarna ir džiovintu rankšluosčiu. Lengvas valyti taip pat priemonę, kurią terasos baldai nėra sunkūs surasti ar brangus.