Paskolos studentams

Analitikai ir dideli paskolos studentams paskolos ekspertai ne visada turi didelį įrašą kai prieita prie Tarifinio atlygio pranašavimo paskolos studentams sukūrimo. 2011 m. kovo, normos kilimas buvo pamatytas kaip neišvengiamas. Iki 2011 m. birželio, rinkos manė, kad pirmas kilimas bus vasarą 2012 ir iki pradžios 2011 m. rugpjūčio, tai buvo 2013 pradžioje.

Paskolos studentamsDabar, daug ekspertų iš tikrųjų laukia Tarifinio atlygio nueiti kitas kelias ir būti sumažinami į 0.25 procentus per kelis ateinančius mėnesius. Taip, kas yra perspektyvos Tarifinio atlygio ir jūsų didelės paskolos per kelerius ateinančius metus? Mes žiūrime į dalį bendriausio pranašavimo.
Mes galėjome pamatyti Tarifinį atlygį trumpėjant 2012?

Ekspertai ilgai bandė numatyti, kada greitasis kreditas Tarifinis atlygis pagaliau pakiltų iš savo įrašo žemai 0.5 procentų. Dabar, tačiau, kitas Tarifinio atlygio judėjimas galėjo iš tikrųjų būti kitu keliu.

Kasdieninis paštas neseniai pranešdavo, kad blogėjantis sąmyšis Eurozonoje pastūmė ‘pirmą kilimą’ pranašavimas net toliau į ateitį ir privertė rinką laukti įpjovimo, o ne nukritimo.

Pavasarį 2012, pinigų rinkos numatė 25 bazinių punktų kilimą į 0.75 procentus iki 2014 vidurio. Tačiau, buvo didžiulis poslinkis nuomonės nuo to laiko tęsimo dėka blogų ekonominių skaičių nuo Jungtinės Karalystės ir užsienyje.

Rugsėjo galą, pinigų rinkos nuspėja įpjovimą į 0.25 procentus 2013 m. sausio, ir paskui ilgas laukia iki 2015 m. vasario sugrįžimo paskolostau į 0.50 procentus. Kilimas į 0.75 procentus paskolos studentams yra dabar paskolos studentams paskirtas 2017 m. birželio, ir 1 procento tarifinis atlygis yra nuspėtas 2018 m. gruodžio – daugiau kaip šešerių metų už.

2012 m. rugpjūčio pradžioje, Vicky Redwood, svarbiausias Jungtinės Karalystės ekonomistas Kapitalo Ekonomikoje, pasakė: "Mes turime pencilled palūkanų normos įpjovime į 0.25  procentas lapkritį." Ir, šis pranašavimas buvo pakartotas rugsėjį, kai Martin Beck nuo kompanijos pasakė: "Mes… galvojame tęsia būti padorios palūkanų normos įpjovimo galimybės lapkritį."

Tačiau, tuo metu, kai kiti ekspertai mano, kad Tarifinis atlygis liks žemas per daug ateinančių metų, jie nemano, kad jis nukris žemiau savo einamojo lygmens. IHS Globalinio Įžvalgumo Howard Archer neseniai pasakydavo, kad jis liko skeptiškas, kad Anglijos Bankas domėsis normos žemyn į 0.25 procentus, duotus tebevykstančias rimtas abejones MPC viduje, kad toks judėjimas turėtų tinklą iš viso naudingas poveikis.

Nepaisant įvairaus ekspertų pranašavimo, aišku, kad Tarifinis atlygis yra verstas pasilikti ar aplink jo einamąjį lygmenį keleriems ateinantiems metams. Kadangi aukšta gryna vertė įkeičia klientus, tai atstovauja didelei galimybei turėti naudos iš žemos kintamos ir pastovios palūkanų normos reikalų. Kintami normos reikalai iškelia nedaug pavojaus šiuo momentu, kadangi neįtikima, kad Tarifinis atlygis pakils artimoje ateityje. Pastovi palūkanų norma dideli paskolos reikalai yra taip pat rekordiniuose nuosmukiuose krintančių keitimo normų dėka. Penkerių metų keitimas rugsėjo pabaigoje buvo tiktai apytiksliai 1.07 procentai, leisdamas, kad daug aukštos vertės įkeičia skolintojus, kad pasiūlytų nepaprastai konkurencingą įkainojimą aukštiems gryniems vertės finansų klientams.