Kur keliauti žiemą?

Žiemą keliauti būtina! Nes tai, ką galima rasti čia, Lietuvoje, bus ne tas pats, ką žiemą rasite šiltuose kraštuose. Nors dauguma žmonių šiltą ir nuostabią lietuvišką vasarą patraukia šilumos ieškoti kitur, tačiau mes siūlome planuoti atostogas kitaip. Atostogaukite vasarą Lietuvoje, o žiemą keliaukite gaudyti saulės.

Viduržemio jūros šiluma

SkrydžiaiMums artimiausi žiemą vis dr šilti kurortą išsidėstę piečiausiose žemyno pakrantėse. Tai – Visa karšta Italija, savo kulną smeigianti kuo labiau į pietus. Taip pat – Ispanijos pakrantę, karšti Balkanai ir Graikija. Jeigu šalčiausią mėnesį žiemą pas mus bus kokia -20 šalčio, tai ten tesilaikys 10 laipsnių šiluma. Jeigu skrisite jau šiek tiek artinantis pavasariui, maždaug tada, kai bus pas mus -3 laipsniai šalčio, tai ten pajusite tikrą šilumą ir tikrą vasarą. Bus kokia 20 šilumos, galėsite vaikščioti vasariniais drabužiais ir lyg niekur nieko bristi į jūrą išsimaudyti šiltame vandenyje, dar tik pasitinkant vasarą.

Svajonių Anglija

Keista, bet žiemą Anglijoje būna gana šilta. Todėl gal kaip tik tokiu metu ir yra geras metas nusipirkti skrydį į Londoną ir pamatyti, kaip atrodo žiema, susidedanti iš lietaus, o ne iš sniego. Svajonių Anglija jau dabar daug kam užveria vartus ir sako „pamiršk mane, kaip tą netikrą viltį“. Ir visgi, kaip turistai dar galite ten nukeliauti bei pamatyti, kaip atrodo mūsų tėvynainių taip mėgstama ir jau beveik užkariauta Anglija. Ten tikrai yra, ką pamatyti, jums belieka tinkamai nuspręsti ir laiku ten nuvažiuoti.

Kita pasaulio pusė

Ir žinoma – kur šilčiau žiemą, jeigu ne ten, kur tuo metu vasara? Tai – Australija. Tokiu metu Australijoje yra vasara, kada pas mus žiema. Tad, jeigu sutaupėte pakankamai pinigų ir galite sau leisti daugiau, negu pigiausią skrydį į Lenkiją, tuomet metas išsitrenkti toliausiai kaip tik gali būti. Jūs galite keliauti į Australiją, į vieną brangiausių žemynų ir pasaulio valstybių. Patekti ten gali ne kiekvienas – reikės vizos. Tačiau, ten atsidūrus, gailėtis tikrai neteks. Tainuostabi vieta, su visada šilta jūra, šilta saule ir taip pat labai gerai atrodančia gamta. Tik nepamirškite saugotis – kaip anekdotas sakoma, kad visa Australijos gamta ten stengiasi tave nužudyti. Iš tiesų, panašiai ir yra, pradedant nuodingais vorais, baigiant ir didesniais plėšrūnais. Tačiau, jeigu keliausite tiesiog kaip atsakingas turistas, nieko blogo nenutiks.

Daugiau informacijos apie skrydžių užsakymą internetu galite rasti čia.