Situacijos, kai kietos pinigų paskolos yra panaudotos

Komercinių ypatybių savininkai turi kapitalo poreikį įvairiais tikslais tokiais kaip pirkimas ir suremontavimas. Puikiame pasaulyje turto savininkai surastų tradicinius skolintojus tokius kaip bankai ir kredito sąjungos kadangi jie labiausiai tikėtina pasiūlys žemiausią pinigų kainą. Kartais tradicinis finansavimas nėra pasiekiamas kreditas gavėjui, ar galbūt kreditas gavėjas nenori aprišti asmeninių fondų, kad finansuotų projektą po ranka.

Šiandieniame sudėtingesniame skolinimosi pasaulyje tradiciniai skolintojai negali įvykdyti viso komercinių kreditas gavėjų poreikio. Dažnai šitie kreditas gavėjai pasirūpina Privačiais Skolintojais, kad perkeltų jų projektus į priekį. Ant paviršiaus kiekvienas gali suabejoti, kodėl kreditas gavėjas norėtų užmokėti daug didesnę palūkanų normą Privatiems Skolintojams (Kieti Pinigų Skolintojai) ir gali vietoj to išrinkti nepersekioti jų projekto, kol tradicinis finansavimas negalėjo būti surastas

Kietos Pinigų kreditas yra tipiškai trumpos trukmėje ir atvyksta su didesne palūkanų norma ir mokesčiais kai palyginti su tradiciniu finansavimu. kreditas gavėjams analizė yra apie jų galo tikslą ir suplanuotą įsisąmoninimą naudos iš projekto baigimo. Kietos Pinigų kreditas atlieka vis labiau ir labiau svarbų vaidmenį komerciniame nekilnojamojo turto pasaulyje. Yra kai kurie pavyzdžiai, kur Kietos Pinigų kreditas gali turėti prasmę kreditas gavėjams.

Kapitalo Pagerinimai

Jei kapitalo pagerinimas, remontas, ar suremontavimas yra būtini į turtą, kuris jei užbaigtas padidintų vertę turto ir nuo įvertinimo ir nuo nuomojamo pajamų požiūrio – kreditas gavėjas gali pasirūpinti trumpesne trukme – didesnių palūkanų kreditas kaip išmintingas judėjimas, kad pasiektų pakėlimą į jų ypatybes. Dažnai juose situacija vieną kartą darbas yra užbaigta, ir padidintos vertės ir/ar nuompinigių pajamos yra suprastos, kreditas gavėjai gali ieškoti labiau tradicinio finansavimo ir atsiskaityti su Kietu Pinigų Skolintoju ir pakeisti paskolą žemiau kainos finansavimu. Ar jie gali tikėtis parduoti turtą ir imti naudą ir pereiti į jų kitą projektą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išsivystymas

Jei kreditas gavėjas yra savininkas dalies žalios žemės ir nori vėl imtis "pagrindo viršuje" išsivystymo – Kietos Pinigų kreditas gali būti šaltiniu to finansavimo, jie negali surasti tradicinėje rinkoje. Skolintojai pažiūrės į kintamųjų šeimininką, vertindami projekto kredito vertę, apimdami kreditas gavėjo išsivystymo patirtį, įkeistą turtą, laiko grafiką, kreditas gavėjo teisingumą projekte, projektiniame pristatyme, ir finansinėse kreditas gavėjo atsargose. Silpnybė viename ar šitų faktorių kombinacijoje gali priversti tradicinį skolintoją smukdyti projektinį finansavimą.

Kieti Pinigų Skolintojai svarstys tuos pačius faktorius, bet dažnai svers juos skirtingas jų paskutinio nustatymo sukūrime. Tradiciniai skolintojai dažnai padės kepures statybos kreditase, kurias jie daro kaip visų išsivystymo kainų procentinis dydis. Priešingai, Kieti Pinigų Skolintojai gali paskolinti iki 100 % (ar daugiau) statybos kaštų, jei projekto analizė garantuoja tokį. Kitaip tariant – kur tradiciniai skolintojai yra apriboti per kreditus jie nori padaryti – Kieti Pinigų Skolintojai su patirtimi išsivystyme gali pasverti patrauklumą visaapimančio projekto jų nustatyme ir galutiniame sprendime.

Turto pirkimas

Kai kreditas gavėjai domisi turto pirkimu dažnai, pirkimo laiko parinkimas yra kritiškas. Kieti Pinigų Skolintojai aptarnauja šią rinką ir aprūpina efektyvų įrankį pirkimo procese. Patrauklios nekilnojamojo turto galimybės ir strateginis turto pirkimas yra dažnai jautrus laikas. Tradiciniai skolintojai tipiškai nesugeba aprūpinti finansavimą skubiai ir tuo būdu yra dažnai ne gera alternatyva šituose nekilnojamojo turto reikalų tipuose. Kieti Pinigų Skolintojai yra vikresni ir sugeba įvertinti, pritarti, ir uždaryti kreditus, greitesnes negu tradiciniai skolintojai.

Undervalue/Underperforming Ypatybės

Įvertintos nepakankamas ypatybės ar ypatybės, kurios įvykdo žemiau rinkos kainos efektyvumą yra geri kandidatai į Kietus Pinigų Skolintojus. Tradiciniai Skolintojai vengia nuo šitų paskolų dėl pasirašymo nurodymų, susietų su pajamų deklaracijomis ir einamosiomis išlaidomis. Kontrastinguose Kietuose Piniguose Skolintojai susitelkia pirmiausiai ties pagrindinio turto verte. Su tinkamai konstruota greitas kreditas nekilnojamojo turto investitorius gali gauti reikalingą finansavimą, kad aprūpintų laiką pagerinti turtą, užpildyti vakansijas, nuomojamas padidėjimo pajamas, ir gauti išlaidas linijoje. Kai tik turtas yra stabilizuotas, investitorius gali siekti tradicinio finansavimo, kad nuleistų palūkanų sąnaudas judėjimas pirmyn.

greitas kreditas, Pasirašanti

Suprantama, kad kreditas gavėjo kredito vertė yra pirminis centras tradicinės nekilnojamojo turto kreditas pasirašyme. Tradiciniai skolintojai yra taip pat suvaržyti reguliavimo nurodymų, kurie riboja, kaip kūrybiškas jie gali būti kreditas pritarimo procese. Faktoriai tokie kaip vėlyvi užmokesčiai, mokesčio turto sulaikymo teisės, mechaninės turto sulaikymo teisės, bankrotai, teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimai, ir aukšti įsiskolinę lygmenys visi atlieka vaidmenį kreditas pasirašyme.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kieti Pinigų Skolintojai nustato savo savas normas dėl lygmens pavojaus, kurį jie nori priimti. Šitie skolintojai gali nustatyti vertingo dalyko įkurtas kreditus, kokiu būdu kreditas kertinis akmuo yra turtas savarankiškai.

Einamieji apribojimai tradicinėje finansavimo rinkoje tiems nekilnojamojo turto investitoriams, kurie valdo daugiau kaip 10 vienų nuomojamų šeimos gyvenamųjų vietų daro tai sudėtinga kreditas gavėjui papildomi fondai. Kieti Pinigų Skolintojai nėra dėl apytiksliai skaičiaus ypatybių, kurias investitorius valdo greičiau, jie analizuoja turtą savarankiškai ir jo patrauklumą kaip investicija.

Uždaryme, į Kietus Pinigų Skolintojus gali pažiūrėti neigiamai todėl, kad jie krauna didesnę palūkanų normą savo kreditas gavėjams. Tačiau, Kieti Pinigai vaidina būtiną vaidmenį nekilnojamojo turto investicijos rinkoje, kadangi jie tenkina poreikį, kuris yra sukurtas tradicinių finansavimo šaltinių trūkumo. Dažnai aukštesnės kreditas kainos gerai yra vertos paskirties, kurią ji atitinka. Tai aprūpina investitorius galimybe dalyvauti šitose kreditase ir uždirbti patrauklų derlių su pirmos padėties turto sulaikymo teisės padėties saugumu.