Pasiekite geresnius tapybos rezultatus su dažų pradžiamoksliu

Dažų pradžiamokslis yra Gruntas prieš tikrų dažų paraišką. Beveik visos tapybos darbo vietos reikalingas to. Dažų pradžiamokslis kuria nepraleidžiančius vandens antspaudus tarp dviejų ir garantuoja, kad dažai turi lygų ir lipnų paviršių su, kuris susikabinti.

Dažų pradžiamoksliai ar dažų grunto dažai yra specialiai suformuluoti, kad aptarnautų dvi funkcijas. Pirmas turi apimti ankstesnį paviršių ir aprūpinti papildomą apsaugą nuo elementų, lietaus, saulė UV, ir rūgštys ore. Dažų pradžiamoksliai aprūpina abiem pusėms naudingą situaciją dažų parduotuves ir jų klientus. Klientai, kurie naudoja pradžiamokslio laimėjimą, pasiekdami geriau dažančius rezultatus. Tai Gruntas nesvarbu, kas turi būti dažoma, jei jūs norite darbo pasirodyti teisingai.

Jei jūs tikitės dažyti savo namų sienas tada svarbiausias sienos su kokiu nors aukštos kokybės pradžiamoksliu numatytas drywall. Jei kokios nors dėmės ar spalvos keitimas pasirodė junginyje, panaudokite dėmės nužudymo pradžiamokslį tokį kaip Killz. Killz atvyksta į latekso vandenį įkurti dažai, kurie yra puikūs jūsų namų interjerui. Vanduo bazavosi, Lateksas bazavosi, Killz yra puikus jūsų namų interjerui. Jums taip pat reikia į svarbiausią sienos, kad apsaugotumėte sienos rajoną nuo tapetų pastos pakenkimo ir patvirtintumėte drywall, jei jūsų planai pakabina tapetus. Primed paviršiai leis popieriui prikibti geriau ir lėtina džiūstantį klijų laiką, duodami jus daug laiko dirbti ir pakeisti popierių.

Drywall pradžiamokslis/ruonių medžiotojas galbūt neduoda 100 % vienodo matinio palto (jūs galite užbaigti dalį purvo linijų rodymo), bet tai yra gerai. Jei jūs planuojate tapyba sienų su tamsesnėmis spalvomis, jūs galėtumėte Gruntas pradžiamokslio vidurkiu pilkas (joks reikalingumas paspalvinti tai su tais pačiais pigmentais, kadangi jūsų aukščiausias paltas, pilkas, iš tikrųjų dirbs geriau). Drywalls, gipso valdybos ar lapo uolos atvyksta į 1/2 ar 5/8 colio storį ir du stilius. Pilkšva spalva, kuri gali būti panaudota visoms sienoms, prieškambariui ar luboms ir žaliai spalvai, kuri yra neperšlampamas drywalls, daugiausia panaudotas voniose ir kartais už sugeria virtuves, tokiu būdu Konstrukcinės medžiagos būti įdiegta vėlesniu laiku. Kai sausas-wallers pradžios įrašymas į juostą ir mudding paprastai jiems turi reikėti apytiksliai savaitės ar taip užbaigti jų darbą priklausomai nuo dydžio darbo ir namo. Po to, kai valdyba yra užbaigta, ir darbas yra išvalytas ir lėkė, jūs galite pradėti uždegimo procesą.