Sportiniai maisto priedai

Dietinis priedo ar Sporto prekės yra ruošimasis, numatytas, kad tiektų maistingas medžiagas (tokias kaip vitaminų mineralai, riebios rūgštys ar amino rūgštys), kurie nepataiko ar nesunaikinti pakankamame kiekyje asmens dietoje.

Visur istorijoje žmonės ieškojo maistų ir medžiagos, kad Sporto prekės fizinę jėgą. Graikų Olympians nuo 300 pr. Kr. panaudoti grybai, kad padidintų atlikimą. Olandijos plaukikai 1865 panaudojo kofeiną kaip ergogen. 1800 pabaigoje belgo sportininkai panardino cukrinius kubus į eterį. Kraštutiniai patvarūs maratono bėgikai panaudojo kaktuso įkurtą stimuliatorių, kad padidintų atlikimą.Athletes, vis dar ieško maisto priedus, kurie duos jiems papildomą kraštą jų lenktyniavimuose.

Sportas maistiniai priedai aprūpina gerą ištvermę ir padidintą jėgą, kad pasirodytų gerai sporte. Sveiki maistiniai priedai ne tiktai padeda sukurti kūno masę bet taip pat ir duoti visą maistinį reikalavimą kūnui sveikame būde. Padidinti Sporto prekės lygmenys taip pat privedė prie padidinto vartojimo maisto davinio, žolių ir kiti maistiniai priedai, kad palaikytų gerą sveikatą.

Sportiniai priedai (taip pat pavadintas ergogenic pagalbomis) yra produktai, panaudoti, kad padidintų atletišką atlikimą, iš kurių Prekės gyvūnams pasiekiama per prekystalį be nurodymo. Jie yra paprastai pasiekiami kaip vitaminai, hormonai ir sintetiniai vaistai.