Plataus pasirinkimo ASUS nešiojamieji kompiuteriai

Nešiojami kompiuteriai ASUS X501A siūlo platų pasirinkimą. Šios serijos kompiuteriai pasižymi plonumu ir lengvumu. Kad ir ploni šios serijos kompiuteriai, tačiau pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Ekrano įstrižainė yra 15,6 colio, svoris yra tik 2 kg, todėl ASUS X501A yra labai patogus nešiotis visur su savimi.

ASUS X501A serijos kompiuteriuose įdiegta Windows 7 operacinė sistema. Ši sistema padeda apsaugoti duomenis nuo saugos grėsmių, kurias gali sukelti kitos pragraminės sistemos. Patogūs klavišai bei atskira skaičių sekcija pritaikyta vartotojų poreikiams

Nešiojamuose kompiuteriuose ASUS X501A įmontuotos 0,3 mega pikselių vaizdo kameros dėka galėsite naudoti video pokalbiais. Taip pat šiose serijos kompiuteriuose yra ypač spartus Wifi modulis, kurio dėka galima naudotis internetu visur, kur tik yra bevielis interneto ryšys.

Viena iš geriausių ASUS X501A savybių ta, kad kompiuteris darbui paruošiamas per dvi sekundes. Be to šie kompiuteriai turi ilgai išlaikančią bateriją, budėjimo režime gali išbūti iki 14 dienų. Turint ASUS X501A galima mėgautis aukštu perdavimo greičiu: su USB 3.0 dešimt kartų greičiau nei su USB 2.0. Šios serijos nešiojami kompiuteriai turi didelią garso galią, platų diapazoną bei švariais tonais sukuria malonų garsą.