Sekso prekės: kokia jų nauda?

Turbūt kiekvienas žino, kad seksas gali padėti nugalėti stresą, tačiau lygiai tas pats galioja ir masturbacijai. Sekso prekės gali būti naudingos ne tik poroms, bet ir vienišiems žmonėms.

Erotinės prekės gali padėti lengviau patirti orgazmą, o šis, kaip turbūt ir žinote, turi tikrai didelę naudą. Orgazmas padeda kovoti su stresu, kurį šiandien, deja, patiriame kone kiekvienas. Orgazmo metu išsiskiria vadinamasis laimės hormonas oksitocinas, kuris yra atsakingas už gerą savijautą. Be to, gera žinia tiems, kurie skundžiasi aukštu kraujospūdžiu – orgazmas padeda sureguliuoti kraujo spaudimą, taigi, patyrus orgazmą jis tampa normalus.

Kad ir kaip keistai skambėtų, tačiau seksas, o taip pat ir masturbacija, stiprina imunitetą. Vienas Škotijos mokslininkas ištyrė, kad seksas (arba masturbacija) padeda atrodyti jauniau: patiriant orgazmą tris kartus per savaitę, galite atrodyti maždaug dešimčia metų jauniau.

Be to, vyrams reguliariai patiriant ejakuliaciją, sumažėja tikimybė susirgti prostatos vėžiu. Ir tai dar ne viskas – orgazmas gerina miego kokybę, padeda reguliuoti menstruacijų ciklą ir ilgina gyvenimą. Taigi, sekso (ar masturbacijos) nauda tikrai didelė. Tačiau, ką daryti, jei sekso norisi, tačiau nėra tinkamo partnerio (tinkamos partnerės)? Žinoma, geriau nesirinkti bet kokio žmogaus, o tiesiog… masturbuotis. Nors apie masturbaciją kalbama gana nedaug, tačiau reikėtų žinoti, kad jos nauda praktiškai tokia pati kaip ir lytinių santykių su kitu asmeniu. Masturbacija padeda išsiaiškinti savo jautriausias kūno vietas, o tai ypač svarbu moterims, kurioms sudėtinga patirti orgazmą.

Masturbacijos metu gali būti naudojamos sekso prekės: moterims – vibratoriai, o vyrams – masturbatoriai. Tai padeda greičiau pasiekti orgazmą, be to, ir patirti kitokių pojūčių. Tačiau, žinoma, reikėtų teikti pirmenybę „tikriems“ lytiniams partneriams. Vis dėlto, erotinės prekės gali būti naudojamos ir porų. Tai gali sutvirtinti santykius bei įnešti į miegamąjį naujovių.

Šiandien sekso prekės gali būti perkamos ir internetu. Įvairūs pardavėjai siūlo didelį prekių asortimentą, skirtą ir vienišiems žmonėms, ir, žinoma, poroms. Tikrai nereikia gėdytis pirkti sekso prekių – jau praėjo tie laikai, kai seksas buvo tabu.

Erotinės prekės yra skirtos ne tiems, kuriems trūksta fantazijos, o priešingai – tiems žmonėms, kurie nori išbandyti ką nors naujo ir nekenčia rutinos. Šiandien sekso prekės gali būti perkamos ir specializuotose parduotuvėse, ir internetu – kiekvienas gali pasirinkti patogiausią būdą apsipirkti.