Radimas, kad teisinga sąskaitos faktoringo kompanija užaugina jūsų pardavimus

Daug kompanijų turi išrašyti sąskaitą savo klientams su terminais, bet kas yra sprendimas, jei jūsų kompanija negali leisti sau laukti užmokesčio 30 iki 120 dienų?

Tai yra daugiau norma, kad turėtų laukti, kad būtų užmokama ant jūsų sąskaitų mūsų einamojoje verslo aplinkoje. Tačiau, jūsų kompanija neturi laukti iki jūsų kliento (o) iš tikrųjų moka jų sąskaitą (ą). Jūs galite visada artėti prie sąskaitos faktoringo kompanijos, kad aprūpintumėte pinigų cirkuliaciją, bet kaip tikrai renka teisingą kompaniją?

Rinkdama teisingą sąskaitos faktoringo kompaniją, jūsų vadybos komanda neturės jaudintis dėl sustojimo jų verslininkystės, turėti uždelsti sąskaitos užmokestyje (tyje). Operacijos vis dar tęs, nepriklausomai nuo fakto, kad sąskaita (a) yra daugiau kaip mėnuo vėlai
Faktoringo gautinų sąskaitų finansavimo firmos gali rūpintis jūsų finansiniu poreikiu per pirkimą jūsų sąskaitos (os) nukainota kaina. Jei jūs rūpestingai išrinkote patyrusią firmą, tai, kai tik faktoringo kompanija nupirko jūsų sąskaitą (ą), jūs neturėsite jaudintis dėl ryšio palaikymo su jūsų klientais ar priminimo jų apie jūsų sąskaitos užmokestį, kadangi faktorius žinos, kaip pasielgti su dauguma sąskaitos pateikimo svarstomų problemų.

Faktoringo sąskaitos yra ganėtinai lengva paslauga, kad panaudotų kompanijoms, kurios yra sutelktos ties didėjančia nauda ir išlaidų sumažinimu. Su fondais jų rankose, vadyba neturi praleisti jų brangaus laiko, norėdama žinoti kas ir kaip gauti reikalingus pinigus jų verslui. Vietoj to jie gali panaudoti šiuos pinigus, kad padidintų pardavimus, pirkdami daugiau inventoriaus, taip pat mažindami kainas, mokėdami tiekėjus anksti.

Yra daugoka sąskaitos faktoringo kompanijos Amerikos rinkoje, bet daugelis yra nauji ir be patirties, ar ne teisingo degtuko jūsų kompanijai…, tiktai keli iš jų aprūpina patikimą, greitą, ir profesinę paslaugą. Patirtis nėra kažkas lengvai surasto šioje pramonėje, ar bet kas kitas kai dėl to (bet koks užgrūdintas vadovas žino tai). Kiekvienas gali lengvai pamatyti skirtumą faktoringo kompanijų per subtilumą jų pranešimo sistemų, darbuotojų bendrų žinių, vadybos jūsų klientų gaunamos kolekcijos, taip pat kaip daugelio kitų kelių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip pat svarbu būti praktinis rinkimesi sąskaitos faktoringo kompanijos, kuri pritaiko jūsų firmą. Svarbu išrinkti faktoringo firmą, kuri nėra per didelė ar per maža, kadangi jūs surasite, kad didelės firmos tiktai duoda laiką dienos ir paslaugų jų didesniems klientams. Taip pat, pradžia nuo faktoringo firmos, kuri yra per maža parodys skubiai jų nesugebėjime į, tinkamai finansuoja jūsų firmos vystymąsi (labai pavojingas). Taip pat, rinkimasis sąskaitos faktoringo kompanijos, kuri turi ypatingas žinias ir patirtį jūsų lauke padeda be to. Daug faktoringo kompanijų išdėstys, kad jie yra universalas ir gali pasielgti su bet kokia pramone, bet visada geriau nueiti su komerciniais faktoriais, kurie turi patirtį jūsų verslo rajone. Pavyzdžiui, jūs nenorėtumėte panaudoti transportavimo faktoringo kompanijos savo importui, eksportuoti verslą. Užėmimas daug laiko, kad ištirtų neabejotinai aprūpins jūsų kompanijos ilgo laiko pašalpą ir gebėjimą užaugti daug sklandžiau.

Stephen Perl, MILISEKUNDĖ, MBA

Vadovaujantis pareigūnas 1-ojo PMF Bancorp

Apyvartinio kapitalo į Augančias Firmas aprūpinimas nuo 1985

PMFBancorp.com