Vidaus paskolos kelio paėmimas: 5 dažnos klaidos

Jūs galite nuspręsti išimti vidaus paskolą, pirkdamas turtą dėl daugelio priežasčių. Tai galėjo būti todėl, kad jūs neturite tokių pinigų, ir jūs galite uždirbti pakankamai gerai, kad atsiskaitytumėte su jūsų EMI, ar galėjo būti, kad jūs turite pinigus, bet jūs norite panaudoti tai, kad padarytumėte daugiau pinigų ir greičiau negu palūkanų normos. Kad ir kas atvejis gali būti, jei jūs planuojate išimti vidaus paskolą, jūs esate linkęs į porą spąstų.

Kai tik jūs žinote šitas penkias dažnas klaidas, jūs turėsite geresnę mintį apie, kaip nueiti apie paėmimą vidaus kreditas kelio į jūsų namo pirkimą.
Jūsų Cibil Rezultato ignoravimas

Cibil yra agentūra, kuri vertina jūsų kreditingumą, kaip, jie duoda jums rezultatą iš 900, kad parodytų, kiek turi bankai patikėti jumis kreditas reikalais. Šio rezultato žinojimas gali būti derėjimosi įrankiu jums. Jei jūs turėsite gerą rezultatą, toks, kuris yra virš 700, jis duos jums daugiau opcijų derėtis dėl geresnių kreditas terminų. Jūs galite paprašyti, kad Cibil tiesiogiai aprūpintų jūsų Cibil rezultatą jums.

Kreipimas dėl Kitų Paskolų be to

Tokiu būdu jūs ieškote vidaus kreditas, bet tuo pačiu laiku kreipiatės dėl kitų paskolų be to, kaip asmeninės kreditas ir kreditinės kortelės. Tai tikrai atrodo blogai ant jūsų, kadangi jūs pažiūrėsite ‘Kreditas, Alkanas’ ir Cibil, ir bankai paprastai įtrauks į juodąjį sąrašą jus kaip finansinį pavojų. Imdamas vidaus paskolą, įsitikinkite, kad jūs išvaduojate visas kitas kreditus šeši ankstesni mėnesiai ir tik susitelkiate ties vidaus greitas kreditas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Neteisingo Banko parinkimas

Lengva tik nueiti su banku, su kuriuo jūs esate labiausiai pažįstamas, kai tiesa yra, kad jūs galbūt suradote geresnį reikalą kitur. Nevenkite nuo daugiau pasirinkimo ieškojimo. Nueikite į taip daug bankų, kaip jūs galite ir net klausti jūsų draugų ir šeimos, kokį banką jie pasirinko jų paskoloms ir kodėl. Yra daugiau faktorių, kad svarstytų negu tik pasiūlytos palūkanų normos, toks, kaip jų paslaugos yra, kokia jų sistema apskaičiuoti svyruojančias palūkanų normas yra, ir taip toliau.

Išankstinio pritarimo nuo Banko ignoravimas

Neignoruokite išankstinio pritarimo savo paskoloje, kadangi bankai siūlo tai noriai ir veltui. Išankstinio pritarimo nuo jūsų banko gavimas sumažins visaapimantį laiką, ir daro jūsų kreditas apdirbimą daug lengvesnį, kai laikas ateis.

Pritraukimas į Dideles kreditus

Didesnis yra ne visada geriau kai prieita prie vidaus kreditas. Tik todėl, kad banko pasiūlymai, didesnė greitas kreditas nereiškia jūsų turi paimti ją. Tikras, jūs galėjote nupirkti didesnį namą, bet jūs taip pat nešite didesnę naštą. Imdamas vidaus paskolą, jūsų tikslas turi būti, kad anuliuotų tai kiek galima greičiau. Tokiu būdu gaukite žemesnę vidaus paskolą, užmokėkite aukštesnį EMI trumpesnę kadenciją.