Vienas geras būdas surasti laisvus pinigus ir paskolas

GERI BŪDAI TAUPYTI PINIGUS SU PASKOLOMIS

Jei jūs pavargstate nuo daryti gyvensenos pakeitimus, kad pritaikytumėte jūsų taupymo planus, tada skaito toliau. Šitos mintys veda jus į svarbiausias vietas ieškoti pinigų, tai jau teisėtai jūsų.

Kai kurie žmonės mato menką punktą jų būdų keitime sutaupyti greitus 5$ ar 10$. Šitie tie patys žmonės randa tai sudėtingas manyti, kad tokie maži kiekiai gali iš tikrųjų turėti reikšmingą reikšmę į savo galutinį rezultatą. Jie labai leistų sau malonumą mažoje kasdieninėje prabangoje, kaip pasigėrėjimas puodelio espreso kiekvieną dieną, paskui suspaustų savo juostas tam, ką jie mato kaip menkos santaupos.
Visiems išlaidūnams širdies gilumoje, yra kai kurie konkretūs būdai sutaupyti ant daiktų, už kuriuos jūs jau mokate. Joks reikalingumas pakeisti jūsų gyvenseną ar įpročius kiek nors. Galvokite apie tai kaip apie pinigus, už kuriuos jūs jau permokate kitiems.

Žingsnis iki lėkštės ir reikalavimo jūsų laisvi pinigai!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūsų greitas kreditas. Jūsų didžiausias taupymo potencialas čia turi atsikratyti nuo PMI, ar privataus kreditas draudimo. PMI saugo skolintoją, turi jūs finansinių įsipareigojimų nevykdymas jūsų paskoloje. Jūs esate įpareigotas užmokėti tam, kol jūsų teisingumas lieka žemiau 20 %, bet kai tik jūs kertate tą stebuklingą slenkstį, jūs turite paprašyti, kad jūsų skolintojas numestų mokestį.

Įstatymas iš tikrųjų sako, kad jūsų skolintojas turi numesti mokestį, kai tik jūsų teisingumas kerta 22 %, jei jūs sukuriate tradicinę paskolą ar iš naujo finansuotas po 1999 m. liepos 29-osios, ir jūs turite gerą užmokesčio istoriją. Tačiau, jei jūs turite vyresnę paskolą, jūs galėtumėte mokėti tam be reikalo, nesuprasdamas to.

Priklausomai nuo jūsų kreditas dydžio, tai galėjo pridėti šimtus dolerių prie jūsų kreditas kainos kasmet. Ištyrinėkite tai, šiandien.

Padarykite daugumą savo einamųjų išteklių

Pradėkite vartojant tai, ką jūs turite. Mokėjimas už interneto prieigą jau? Elektroninis paštas gali būti puikiu būdu sumažinti jūsų tolimas telefonines išlaidas. Tai galbūt nėra pakaitalas jūsų savaitiniam nuo širdies prie širdžių su Tėveliu, bet tai turbūt turi užimti vietą, "kai mes galime susirinkti vėl?" paklausimai. Kodėl leidžia brangų pinigų išvykimo balso paštą?

Neskubėkite, kad atsikratytumėte nuo to, ką jūs nenaudojate. Jei jūs nepanaudosite to, jūs nepraleisite to, kai tai nuėjo. Paaukokite visus nepageidaujamus dalykus mokesčio išskaitymui, turėkite garažo pardavinėjimą ar parduokite jiems ant eBay. Jei jūs turite pasiūlyti pinigus laikymo vienetui visam, kad medžiaga, atėjo laikas šalinti tą skolą.

Atkreipkite dėmesį į potencialias pajamas

Galbūt jūs turėjote hobį per daug metų, bet niekada nesvarstėte to kaip pinigų apmokamas darbuotojas. Meskite gerą žvilgsnį į tai dabar. Jei jūs mėgstate į iškarpų albumą, manote, kad skelbimo popieriuje dėjimas moko kitus, kaip padaryti tą patį. Tuo pačiu metu, nustatykite Tinklalapį, kur kiti gali pasirašyti, kad studijuotų jūsų amatą tinkle.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs galėjote turėti senus pinigus, tik laukdamas būti reikalautas? Galbūt, jūs padarėte judėjimą ir užmiršote apie seną banko sąskaitą. Yra daug laisvų svetainių, kurios įrašo į sąrašą žmones, kuriems įsiskolina pinigus draudimo bendrovės, bankai ir sistemos įrankiai. Pabandykite MissingMoney ir CashUnclaimed.

Paprašykite reikalo

Tai yra tas laikas vėl, kai jūs turite išeiti ir nupirkti didelio bilieto dalyką. Jūs žinote iki šiol, kad apsipirktumėte aplink geriausia kaina, bet esate jūs, pasiruošė paprašyti reikalo. Kitas kartas jūs turite savo širdies komplektą ant to rubininio žiedo ir jūs esate paruoštas numesti 3 kb, kad padarytumėte pirkimą, sustoti ir galvoti apie tos kainos derėjimąsi truputį. Tik nepriimkite todėl, kad jūs esate puikesnėje papuošalų parduotuvėje, kad kaina bus išpjauta akmenyje. Paklausti. Niekada neskaudina paklausti.