Neužsiveda Subaru

Kai sugenda beveik naujo Subaru dalys, visada nesmagu. Juolab, jeigu nežinai, kokia būtent dalis sugedo, ir kas yra automobiliui negerai. Turint garantiją, galima iškart nemokamai aiškintis, kurios Subaru dalys nukentėjo ir kuo jas pakeisti. Bet jeigu garantijos nėra, reikia patiems sugalvoti, ką daryti, ir ieškoti sprendimo. Štai kaip nutiko Pauliui, kuris galiausiai nuvažiavo į labai gerą auto servisą, kuris užsakė naujas Subaru dalis ir viską sutvarkė.

Užgesdavo ant sankryžos

Subaru ImprezzaPaulius prisimena, kad Subaru jau seniai neklausydavo ir vis būdavo kokių nemalonumų. Pavyzdžiui, mašina netikėtai užgesdavo ant sankryžos, jeigu tekdavo ten ilgiau pastovėti ir palaukti, kol užsidegs šviesoforas ar pravažiuos visos mašinos. „Būdavo labai nemalonu. Kai atsitinka bet koks nenumatytas dalykas kelyje, tu visada pirma bijai ne dėl savo saugumo, ne nerviniesi, kad daug kainuos taisymas, ar kad kažką negerai padarei, tačiau pirmiausiai gauni labai daug riksmų ir spaudimo iš aplinkinių. Gal kokiame mažame kurortiniame miestelyje to ir nebūtų, kur visi atsipalaidavę ir ramūs, tarkime, Nidoje. Bet Vilniuje… Tik pabandyk papulti į kokią avarinę situaciją, ilgiau nepajudėti nuo sankryžos ar kažką kito padaryti. Tuojau atsidarys visos aplink esančios mašinos, jų langai, ir pradės į tave paskutiniais necenzūriniais žodžiais rėkti įtūžę vairuotojai. Taip tikrai būna… Todėl labiausiai nemėgdavau užgesti ant sankryžos kelioms sekundėms, dėl to, kad per jas susilaukdavau nesuskaičiuojamą kiekį keiksmų ir atlenkto vidurinio piršto. O ką, jeigu žmogui už vairo kas nors iš tikro nutiko, gal infarktas? Ar normalu iš visų pusių rėkti važiuok, gaidy?“, – retoriškai klausia Paulius.

Ėmė nesikurti pašalus

Vėliau jis pastebėjo, kai prasidėjo žiema, kad be viso to taip pat užgesti tenka ir tada, kai tik būna šaltesnė naktis. Tuomet ryte tenka ilgai vargti, kol pavyks užsikurti ir išvažiuoti iš aikštelės. Nusprendė Paulius, kad nėra ko laukti paskutiniosios, kol išvis nieko neliks iš mašinos ir Subaru tiesiog nusprogs kur nors pakelyje. Todėl iškart kreipėsi į meistrus ir paprašė sutaisyti mašiną.